Hemen Kredi Almak İsteyenlere, Bankaya Gitmeden, Kimlik Vermeden Enpara 15 bin TL ve Üzeri Kredi

Hemen Kredi Almak İsteyenlere, Bankaya Gitmeden, Kimlik Vermeden Enpara 15 bin TL ve Üzeri Kredi
YAYIN TARİHİ: 11.07.2021 21:38:00

Hemen Kredi Almak İsteyenlere, Bankaya Gitmeden, Kimlik Vermeden Enpara 15 bin TL ve Üzeri Kredi Veriyor. Sizlerde bu banka üzerinden hemen ihtiyaç kredisi alabilir, sonucu hemen öğrenebilirsiniz. İşte detaylar...

Hemen Kredi Almak İsteyenlere, Bankaya Gitmeden, Kimlik Vermeden Enpara 15 bin TL ve Üzeri Kredi Veriyor. Türkiye'nin ilk dijital Bankası olan enpara.com Bankası müşterilerine ihtiyaç kredisi imkanı da sağlıyor. 15 bin TL'ye kadar uygun faizlerle 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi enpara.com bankası üzerinden kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizleri hemen değerlendirmeye alır ve bu değerlendirme sonucunda onayı verir. Kredi onayı aldığınızda banka hesabınıza kredi geçer. Eğer bankada müşteriyseniz bu kredi başvurusu yapmanız çok kolay banka müşterisi değilsiniz de onay aldıktan sonra banka müşterisi olup yine krediyi adresinizde kullanacaksınız. Enpara.com üzerinden verilen krediler için başvuru şartları ve başvuru yöntemleri hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Enpara.com Bankası üzerinden kredi başvuru şartları nelerdir?

15.000 TL hemen kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler öncelikle banka kredi politikalarına uygun olması gerekiyor. Enpara.com bilindiği gibi QNB Finansbank üzerinden kurulan bir dijital bankadır. Bu dijital banka 15.000 TL kredilerde QNB Finansbank politikalarına göre onay vermektedir. Sizler de eğer kredi almak istiyorsanız, QNB Finansbank üzerinden değerlendirmeye girileceksiniz. Bunun için kredi notunuzun en az 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. QNB Finansbank düzenli geliri olan ve sicili temiz olan müşterilere anında onay veren bankalardan birisidir. Bu sebeple enpara.com üzerinden de bu şekilde onay olabileceksiniz. 15.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda 36 ay vadeye kadar kredi kullanabiliyorsunuz.

Enpara 15.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Kredi başvuru formunu doldurduktan sonra banka sizlere ne kadar onay vereceğini söyleyecektir. Kredi sonucu onaylanan kişilerin 15.000 TL kredi şubeleri gitmeden kullanabileceklerini de söylemek istiyoruz. Kredi başvurusu sonrasında eğer banka müşterisi değilsiniz ev adresinize veya İş adresine enpara.com müşteri temsilcisi gelerek ilk olarak sizlere hesap açacak, daha sonra bu hesaba bağlı olarak bir ihtiyaç kredisi kullandıracaktır. Kredi başvurusu sadece ihtiyaç kredileri için geçerlidir. Enpara.com bankası üzerinden konut kredisi veya taşıt kredisi gibi ayrıca ipotekli ihtiyaç kredisi gibi krediler kullanılmamaktadır. Banka kredi başvurusunda onay alan müşterilerine ayrıca kendi bankasından olan kredi kartında vermektedir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER