Hayranları yas moduna geçti! Masterchef'te bir jüri üyesi daha gidiyor iddiası yeri göğü inletecek!

Hayranları yas moduna geçti! Masterchef'te bir jüri üyesi daha gidiyor iddiası yeri göğü inletecek!
YAYIN TARİHİ: 3.11.2021 09:19:00

Masterchef'te bir jüri üyesi daha gidiyor iddiası yeri göğü inletecek! ​Haftanın belirli günleri ekranlardaki yerini alan Masterchef’te ortaya herkesi şok edecek bir ayrılık iddiası ortaya atıldı. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın jüri üyeliğini yaptığı programda şeflerden birisinin ayrılacağı iddiası seyirciyi şok edecek. Daha önce programdan Hazer Amani’nin vedası herkesi şaşırtmış yerine de dünyaca ünlü İtalyan şef Danilo Zanna gelmişti.

TV 8 ekranlarında macerasına hız kesmeden devam eden Masterchef’te sular durulmuyor. Yayınlanmadan önce kimin elendiği ya da diskalifiye olduğu ortaya çıkan yarışma programında jüri üyelerinden birisinin gideceği iddiası magazin kulislerine bomba gibi düştü.

DANİLO ZANNA VEDA MI EDİYOR? 

Hazer Amani’nin vedasıyla programa jüri üyesi olan İtalyan Şef Danilo Zanna’nın ayrılık iddiaları seyirciyi kahretti. 

EN SEVİLEN İSİM OLDU

Sempatik tavırları, konuşması ve üslubuyla gönüllerdeki yerini alan Danilo Zanna, Masterchef izleyicilerinin favori şefi. 


Özellikle yaklaşım tarzı ve bazı Türkçe kelimeleri sempatik bir şekilde söylemesiyle kendini kısa sürede sevdiren usta şef Masterchef’e veda edecek iddiası herkesi üzdü. 

AYRILIK İDDİALARI

Danilo Zanna’nın ayrılacağı ve yeni bir projeye başlayacağı iddiası sosyal medyada ve kulislerde konuşuluyor. 

HENÜZ BİR AÇIKLAMA YOK 

Ancak Danilo Zanna ve Masterchef ekibinden ayrılığa ilişkin bir açıklama gelmedi. Bu iddialar doğrulanana kadar sadece söylentiden ibaret kalacak.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER