Hayatını sil baştan değiştirdi! Görenin gözleri şaşıbeş kalıyor sıfırdan bir milyoner doğdu!

Hayatını sil baştan değiştirdi! Görenin gözleri şaşıbeş kalıyor sıfırdan bir milyoner doğdu!
YAYIN TARİHİ: 6.11.2021 09:48:00

​Dünyada pek çok insan servet içinde yaşamak istiyor. Şüphesiz yolda yürürken hepimizin aklına ara arada olsa para içinde yaşadığımız anlar geliyor. Ancak buna ulaşan kişi sayısı oldukça az. ABD’de yaşamını sürdüren Kenzie T. zenginlerin yaşadığı yerlerde az kullanılan her şeyi paraya çevirdi. Bu işten 5 yıllık sürede ayda 25 bin dolar kazanarak birikim yaptı ve kısa sürede kendi mekanını açıp iyi bir kar sağlayarak ciddi bir varlığın sahibi oldu. 

Milyonlarca insanın hayali zengin olmak. Ancak zengin olmak sanıldığı kadar kolay değil. Bu örnek piyango talihlilerinin hayat hikayesinden bayağı bir farklı. ABD’de yaşamını sürdüren 29 yaşındaki Kenzie T. yaptıklarıyla hayatını baştan aşağı değiştirdi. Zenginlerin yaşadığı yerde çöp toplayan Kenzie 3 yıl gibi bir sürede onların attıkları eşyaları toplayıp satarak kendi işletmesini kurdu. Kurduğu iş tutunca da lüks içinde yaşamaya başladı.


ÇÖP TOPLAYARAK BAŞLADI 

Kenzie T. zenginlerin yoğun olarak yaşadığı bir yerde çöp toplamaya başladı. Çöplerden özellikle az kullanılmış elbiseleri, makyaj malzemelerini ve eşyaları topladı.  

TOPLADIĞI EŞYALARI SATTI 


Çöpten topladığı az kullanılmış eşyaları satarak ayda 25 bin dolara yakın bir gelir elde eden genç kadın parasını da biriktirmeye başladı. 

KENDİ İŞLETMESİNİ KURDU 

3 yıl boyunca biriktirdiği paralarla kendi işletmesini kuran Kenzie T. kurduğu işte de başarılı olarak dikkat çeken bir servetin sahibi oldu.

SADECE SATABİLECEĞİ ÜRÜNLERİ ALIYOR

Yaşadığı yeri bu eşyalarla doldurduğunu ifade eden genç kadın sadece satabileceği ürünleri topladığının söylemişti.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER