Havalara Uçuldu! PTT'den Nakit Para İhtiyaçlarına Şartsız 45.000 TL Alın! Başvurular PTT Şubelerinde

Havalara Uçuldu! PTT'den Nakit Para İhtiyaçlarına Şartsız 45.000 TL Alın! Başvurular PTT Şubelerinde
YAYIN TARİHİ: 1.02.2022 10:15:00

PTT nakde ihtiyaç duyanlara özel kampanyalar düzenlemeye devam ediyor! Bu kapsamda PTT tam 45 bin TL tutarında nakit para ihtiyacının karşılanmasına yönelik düğmeye bastı! Üstelik 45 bin TL destek için başvuru yapmak da çok kola! İşte PTT tarafından nakit ihtiyacının karşılanmasına yönelik hazırlanan 45 bin TL destek için gerekli olan bilgilerin tamamı!

PTT yakın zamandan bu yana kredi kampanyalarına imza atıyor. Bilindiği üzere PTT tek başına kredi vermiyor. Bunun yerine anlaşma yaptığı bankalarla birlikte kredi kampanyaları düzenliyor. PTT geçtiğimiz günlerde Aktif Bank’la birlikte güç birliğine gitti. Bu güç birliği neticesinde artık Aktif Bank kredilerini PTT üzerinden alabileceksiniz. Üstelik yapılan açıklamaya göre tam 45 bin TL’ye kadar kredi kullanmanız da mümkün! Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de


 

PTT ve Aktif Bank’tan Dev İşbirliği


PTT ile Aktif Bank iş birliğine giderek, geniş kapsamlı bir kredi kampanyasına imzasını attı. Bu kapsamda 45 bin TL’ye kadar kefilsiz bir şekilde PTT şubelerinden kredi çekebileceksiniz! Böylece PTT şubeleri de artık banka gibi hizmet sunmaya başlayacak. Bu da nakit ihtiyacını karşılamayı isteyenlerin karşısına farklı alternatif seçeneklerin çıkıyor olmasını mümkün kılıyor! PTT müşterilerine özel olarak sunulan bir kampanya son derece avantajlı şartlara da sahip!PTT aracılığıyla kullanacağınız kredinin faizlerinin yüzde 2,59 olacağı ifade edilirken bu kredinin vade süresinin de 36 olduğu ifade ediliyor. Nakit ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak geliştirilen bu kampanyada geri ödeme planının da son derece cazip olduğu vurgulanıyor! Böylece PTT müşterilerinin nakit ihtiyacının hızlı bir şekilde karşılanması amaçlanıyor! Peki, PTT’den 45 bin TL kredi alabilme şartları neler? İşte detaylar!

45 Bin TL Kredi İçin Başvuru Şartlarında Neler Var?


Şayet 45 bin TL krediyi PTT aracılığıyla kullanmak istiyorsanız ilk olarak Aktif Bank’ın internet sitesine giriş yapmalısınız. Ayrıca isterseniz başvuru işlemini şubelerden de yapabilirsiniz. Burada tarafınıza sunulan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalısınız. Üstelik N Kolay mobil uygulaması üzerinden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi için herhangi bir kefil vs göstermenize de gerek yok!


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR