Hastaneye Kaldırılan Gonca Vuslateri: Çığlıklarımla İstanbul’u Ayağa Kaldırdım

Hastaneye Kaldırılan Gonca Vuslateri: Çığlıklarımla İstanbul’u Ayağa Kaldırdım
YAYIN TARİHİ: 21.04.2021 11:35:00

Koronavirüse yakalanan ve evinde tedavi gören oyuncu Gonca Vuslateri, geçirdiği talihsiz kaza nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Rahat nefes almak için sıcak suyun içine kekik yağı döktüğü tencere Vuslateri'nin üstüne devrildi.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda koronavirüse yakalandığını duyuran Vuslateri, üst üste talihsiz bir olay daha yaşadı. Üzerine kaynar su dökülen Vuslateri, ardından hastaneye kaldırıldı. Gonca Vuslateri, yaşadıklarını sosyal medya hesabından yayınladığı gönderi ile anlattı. 

“ÇIĞLIKLARIMLA İSTANBUL’U AYAĞA KALDIRDIM”

Tedavisine hastanede devam edilen oyuncu, hasta yatağından bir fotoğraf paylaşarak şunları kaydetti: "Kovid 3. gün. Dün burnumu biraz açsın diye içine kekik yağı döktüğüm bir tencere kaynar suyu belimden aşağı foş diye dökerek İstanbul'u ayağa kaldırdım. Çığlıklarımla. Kök hücre tedavisiyle kısa zamanda sağlığıma kavuşacağım. Kovid daha iyi. 'Abla sana olanlar olmuş biz çok tutmayalım' gibi davranıyor dünden beri. Benimle ilgilenen sağlık personelini uykumda dahi alkışlıyorum burada. Harika projemden 10 gün daha uzaktayım ama inanıyorum ki bu da geçecek... Neler neler geçmedi ki? Cihangir'im... Köpeklerim, sokak kedilerim size emanet bir kaç gün..."
Vuslateri’nin paylaşımına bir çok ünlü isimden geçmiş olsun mesajları yağdı.


"İNSANA AĞRIDAN AĞLAMA GELİYOR"

34 yaşındaki oyuncu, koronavirüse yakalandığını, "Sonuç: pozitif... Herkes kendine dikkat etsin. Sıfır anksiyete geçirmeden geçsin, gitsin... Amin" sözleriyle duyurmuştu.

Daha sonra bu süreçte yaşadıklarını dile getiren Gonca Vuslateri, "Ciddi anlamda insana ağrıdan ağlama geliyor. 'Kimseyi dinlemedik, etmedik' diyemem... Maskeler, eldivenler gezdik... İnsanın ciğerlerinde halay çekiyorlar... Sizi kalabalığa çekmek isteyen biri 'Zaten dikkatliyiz' diyorsa, hastalık geçer, o bilinç kalıcıdır. Lütfen kendinizi koruyun..." ifadelerine yer vermişti.


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER