Hasan ve Pelin abayı yaktı ah o bakışlar… Masterchef izdivacı sefer kesin gözümüz aydın!

Hasan ve Pelin abayı yaktı ah o bakışlar… Masterchef izdivacı sefer kesin gözümüz aydın!
YAYIN TARİHİ: 12.11.2021 09:53:00

​Masterchef izdivacı sefer kesin gözümüz aydın! Hasan ve Pelin abayı yaktı ah o bakışlar… İlk aşk haberi Masterchef’in favori isimlerinden biri olan Hasan Biltekin’den gelmişti. Hem yeteneği hem de yakışıklılığıyla adından söz ettiren Hasan Biltekin’in sevgilisi olduğu gerçeği kısa sürede ortaya çıkmıştı. Tabi bu gerçek özellikle kadınların kalbini kırdı. Hasan Biltekin, doktor Hülya Acar’la doludizgin bir aşkı yaşıyordu ve bunu sık sık dile de getiriyordu.

TV 8 ekranlarında yayınlanan Masterchef bu yıl adeta izdivaç döndü. Önce jüri üyesi Danilo Zanna ve Pelin Zaman arasında filizlendiği iddia edilen yasak aşk sonrasında Pelin Zaman’ın Gökhan Akar’la sevgili çıkması, Sergen Özen ile Dilara Başaran’ın gözlerden uzak tutmaya çalıştığı aşkı ve Hasan Biltekin’in sevgilisi doktor Hülya. Ancak gelin görün ki aşk yasak, serbest dinlemiyor. Daha önce Hasan ve Pelin arasında filizlendiği ama kendilerini tuttukları aşk resmen ifşa oldu. İşte detaylar… 

Diğer bir aşk iddiası ise Pelin Zaman ile Danilo Zanna arasında patlak vermişti. İddialara göre, eşi Tuğçe Demirbilek Zanna ile boşanma aşamasında olan Danilo Zanna gönlünü Masterchef yarışmacısı Pelin Zaman’a kaptırmıştı. Sonrasında Pelin Zaman’ın Danilo Zanna’dan uzak durduğu söylenmişti. Nitekim iddiaları doğrular nitelikte bir hamle geldi sonrasında Pelin Zaman’dan.


Pelin Zaman sevgilisiyle aşk dolu paylaşımlar yapmaya başladı. Sevgilisi ise oldukça tanıdık bir isimdi. Şarkıcı Gökhan Akar’la aşk yaşadığını ilan eden Pelin Zaman’ın bu jestine sevgilisinden de karşılık gelmişti. Birbirlerine aşk dolu şarkılar gönderen Pelin Zaman ve Gökhan Akar aşkı pek inandırıcı gelmemişti meraklılılarına. Tam her şey yerli yerine oturacakken, Ata Benli’den flaş bir iddia geldi.BAKIŞLAR HER ŞEYİ ANLATIYOR
Masterchef’in 10 Kasım akşamı yayınlanan bölümde eleme potasına gidecek adayın belirlendiği esnalarda Hasan Biltekin’in, Pelin Zaman’a attığı bakışlar kısa sürede sosyal medya viral oldu. Daha önce de yakınlaştıkları iddia edilen, hatta Hasan’ın sevgilisinin kıskançlık krizlerine girdiği için Hasan’ın yarışmadaki kadınlar özellikle de Pelin’den uzak durduğu iddiaları sonrası bu bakışlar kısa sürede aşk dedikodularını alevlendirdi.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER