Hasan herkesle flört edince... Masterchef'in çok bilmiş Hasan'ı biricik Hülya'sından ayrıldı şok!

Hasan herkesle flört edince... Masterchef'in çok bilmiş Hasan'ı biricik Hülya'sından ayrıldı şok!
YAYIN TARİHİ: 10.11.2021 10:53:00

​Masterchef'in çok bilmiş Hasan'ı biricik Hülya'sından ayrıldı şok! Hasan herkesle flört edince... Acun Medya’nın TV 8 ekranlarında izleyiciyle buluşturduğu Masterchef’in bu yıl ki şampiyonluk adaylarından biri Nevşehirli yarışmacı Hasan Biltekin. Yarışmaya geçen sezon katılan ve elemeleri bir bir geçtikten sonra annesinin rahatsızlığı nedeniyle ayrılmak zorunda kalan Hasan Biltekin, bu sezon yeniden yarışmaya katıldı ve şampiyonluğu zorluyor.

TV 8’de yayınlanan Masterchef bu sezon yemek programından çok magazin programına dönüştü. Önce jüri üyesi Danilo Zanna’nın, Pelin Zaman’la yasak aşk yaşadığı iddiaları sonrasında Sergen Özen ile Dilara Başaran’ın sevgili olduğu iddiaları şimdi de Hasan Biltekin’in uğruna yarışmayı bile bıraktığı doktor sevgilisi Hülya Acar’dan ayrıldığı iddiaları. Bir süre önce Hülya Acar’ın, Hasan’ın yarışmacı kadınlarla olan yakınlığı nedeniyle kıskançlık krizlerine girdiği iddia edilmişti. Şimdi ise Doktor Hülya’nın daha fazla dayanamadığı ve çiftin ayrıldığı iddia ediliyor. İşte detaylar…
 
Hasan Biltekin’in ilk elemelere geldiğin yaptığı Serhat Doğramacı açıklamasıyla olay yaratmıştı. Geçen sezonun şampiyonu Serhat Doğramacı hakkında şu ifadeleri kullanmıştı ‘eğer ben geçen sezon yarışsaydım Serhat şampiyon olamazdı’ Daha elemelerden iddiasını ortaya koyan Hasan Biltekin, bu iddiasına paralel olarak yarışmayı sürdürürken bir yandan da özel hayatıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Birkaç hafta önce ekranda görülmeyen ve yarışmadan çekilip çekilmediği merak edilen Hasan Biltekin’in, kız arkadaşı Hülya’nın babasının vefatı nedeniyle bir süre izin aldığı ortaya çıkmıştı. Sonrasın herkesin merak ettiği soru ‘Hasan’ın sevgilisi kim?’ oldu. Kısa bir araştırma yapan Hasan Biltekin’in sevgilisinin Doktor Hülya Acar olduğunu öğrendi. Ancak gelin görün ki çifte nazar değişmiş gibi. Hasan ve Hülya arasında neler oluyor?
Bir süre önce Hülya Acar’ın, Hasan’ın yarışmadaki kadın isimlerle samimiyetini kıskandığı, bu yüzden bir kriz çıkardığı öne sürülmüştü. Sonrasında çift arasını düzeltmişti ve Hasan yarışmada sık sık aşkını haykırıyordu. İddialara göre sonrasında kriz yine devam etti ve Hasan ile Hülya yollarını ayırdı. Hatta Instagram’dan birbirilerini takipten çıkardılar.

Yine iddialara göre çiftimizin ayrılığı kısa sürdü ve aşk kaldığı yerden devam ediyor. Masterchef’teki kadın yarışmacılarla arasında samimiyet çizgini koruyan Hasan Biltekin ve sevgilisi Hülya Acar hakkında ise ‘İsmail Balaban’ın nişanlısından ayrılması gibi olacak bunların sonu’ yorumları yapılıyor.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER