Hande Erçel Aşkına Postayı Koydu! Demet Özdemir Kara Kedi Kerem Bürsin Kapı Dışarı Hande Tarih Oldu

Hande Erçel Aşkına Postayı Koydu! Demet Özdemir Kara Kedi Kerem Bürsin Kapı Dışarı Hande Tarih Oldu
YAYIN TARİHİ: 27.01.2022 15:34:00

Rol aldıkları Sen Çal Kapımı adlı dizide tanışıp aşk yaşamaya başlayan Hande Erçel ve Kerem Bürsin ayrıldı mı? Magazin gündemine bomba gibi düşen bu iddianın altında da Demet Özdemir çıktı. Kısa bir süre önce de ayrıldıkları iddia edilen Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in yolları ayırdığı, bunu isteyen tarafın da Hande Erçel olduğu iddia edildi. Peki neler oldu, Hande Erçel ile Kerem Bürsin neden ayrıldı? Hande tarihe mi karıştı?

Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in ayrılık iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü… Hande Erçel’in ablası sosyal medya fenomeni Gamze Erçel bir süre önce 30.yaşını kutladı. Gamze Erçel’in doğum günün için Sapanca’da toplanan ekibin içerisinde Kerem Bürsin yoktu. Sonrasında da iddiaların ardı arkası kesilmedi. Magazin gündemine yansıyanlara göre ayrılık kararını veren Hande Erçel. Kerem Bürsin barışmak adına araya aracı soksa da Hande Erçel’in  ‘geri dönüş yok’ dediği iddia edildi. Peki Kerem ve Hande neden ayrıldı? Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'deİddialara göre sorunun kaynağı Demet Özdemir… Bir süre önce aynı ajansa bağlı olduğu Hande Erçel’e pek çok proje ve reklam teklifi gelinde Demet Özdemir kıskançlık krizlerine girmiş, ajansı birbirine katmış ve hızını alamayarak Hande Erçel’i takipten çıkarmıştı. Ancak sonrasında Özdemir 1 haftadan sonra Hande Erçel’i yeniden takip etmişti.

Tam bu iddialar durulmuşken bu ardından bambaşka bir iddia atıldı. Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan Disney Plus için yapılan projede, Demet Özdemir ve Kerem Bürsin başrolleri paylaşacaktı. Bunu gazetelerden öğrenen Hande Erçel kıskançlık krizine girip, kıyametleri kopardı. Sonrasında sevgilisini evden kovan Hande Erçel, Kerem Bürsin’den ayrılık kararı aldı. Hande Erçel-Kerem Bürsin aşkından önce, Kerem Bürsin’in adı Demet Özdemir’le aşk iddialarına karışmıştı. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR