Halkbank’tan Kredi Notu Yerlerde Olanlara Müjde: Kredi Notu Sorgulaması Yapılmadan 15 Bin TL...

Halkbank’tan Kredi Notu Yerlerde Olanlara Müjde: Kredi Notu Sorgulaması Yapılmadan 15 Bin TL...
YAYIN TARİHİ: 21.01.2022 11:09:00

En büyük bankalar arasında yer alan Halkbank para ihtiyacı olan vatandaşlar için cazip oranlar sunmaya devam ediyor. Kamu bankalarından biri olan Halkbank, nakit sorunu çeken fakat kredi notu düşük bulunduğu amacıyla banka kredi başvuruları reddedilen vatandaşlar bağlamında bir müjde verdi. Halkbank’ın yeni devre duyurusuna göre kredi notu düşük bulunduğu amacıyla kredi başvuruları onaylanmayan vatandaşlar, Halkbank’tan 15 bin TL’ye kadar nakit desteği alabilecek.

2022 yılının gelmesi ile eş güdümlü hem kamu bankaları hem de özel bankalar, yeni devre müşteri adetlerini arttırabilmek hedefi ile detaylı kampanyalar düzenlemeye başladı. Müşterileri amacıyla geliştirmiş bulunduğu yeni kampanyayı son olarak duyuran Halkbank oldu. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de


 

15 Bin TL’ye 36 Ay Vade!


Döviz piyasalarında ortaya çıkan ekonomik dalgalanmalardan sonra tüketim ürünlerine ve başka hizmetlere yansıtılan zamlı fiyatlar, kişilerin alım gücünün düşmesine ve nakit sorunu çekmesine sebep olmuştu. Nakit ihtiyacını gidermek isteyen kişilerin büyük bir bölümü devayı banka kredilerinde bulmuş fakat kredi notu düşük olan kişilerin başvuruları, banka doğrultusundan reddedilmişti. Kredi notu düşük olmasına karşın banka sicil kaydı temiz olan vatandaşlar, Halkbank’tan 36 ay vadeli 15 bin TL nakit kredi hizmeti alabilecek.

3 Ay Ertelemeli Ödeme Planı!


Halkbank’ın kredi notu düşük olan vatandaşlara verilen 15 bin TL’lik nakit kredi desteği verilmesinden sonra vatandaşlar, kredinin geri ödeme planının nasıl yapılacağını incelemeye başladı. Halkbank, yaptığı duyuru ile bu mevzuya da bir açıklık getirdi.


Halkbank’ın 36 ay vadeli 15 bin TL’lik kampanyasından yararlanmak isteyen kredi notu düşük olan vatandaşlar, kredilerini 3 ay ertelemeli olarak ödemeye başlayacak.

Halkbank Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?


Halkbank’ın yeni kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlar, en yakın lokasyonda yer alan Halkbank şubesine giderek kredi müracaatı yapabilirler. 

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR