Halkbank'tan Kelepir Konut, Arsa Ve Otomobil Satışları Başladı! 104 Bin TL'ye Konut! 32 Bine Arsa...

Halkbank'tan Kelepir Konut, Arsa Ve Otomobil Satışları Başladı! 104 Bin TL'ye Konut! 32 Bine Arsa...
YAYIN TARİHİ: 23.12.2021 15:13:00

Halkbank bağlamında resmi internet sitesi üzerinden konut, arsa ve otomobiller satışa çıkmış durumda. Bu anlamda vatandaşlar Halkbank resmi internet sitesi üzerinden açık arttmaları yakından takip ediyor. Halkbank hangi şehirlerde gayrimenkul satışı yapıyor?

Konut, arsa ve otomobil yatırımları içinde bulunduğumuz dönemde vatandaşlara oldukça fazla avantajlar sağlamış durumda. Bu anlamda bankalar özellikle de devlet bankaları internet üzerinden satışlar yapıyor. Kenarda köşede parası olanlar ise konut alımı için adeta pusuda bekliyor. Halkbank resmi internet sitesi üzerinden tüm taşınmaz ilanlarını takip etme şansınız var. Yüksek enflasyon sonrasında bilindiği gibi ev fiyatları oldukça fırlamıştı. 

ÇOK UYGUN FİYATA EVİNİZİ ALIN! 

Herkesin bildiği gibi şu dönemde fırsatlar her zaman vatandaşın ayağına gelmiyor. Bu fırsatları sizin sağlamanız gerekiyor. Son dönemde ev fiyatlarının inanılmaz şekilde artması sonrasında ev almak isteyenler umutlarını başka bahara bırakmıştı. Fakat Halkbank bu umutları yeşertti ve ev alacaklara yeni fırsatların kapısını ardına kadar açtı. Bu anlamda baktığımız zaman bankaların yaptıkları gayrimenkul satışları büyük bir fırsata dönüşüyor. 

HALKBANK BU ANLAMDA KONUTLARI, ARSALARI VE OTOMOBİLLERİ UCUZA SATIYOR


Halkbank'ta konut satışları hız kesmeden oldukça uzun zamandır devam ediyor. Piyasa da son günlerde artan fiyatlar sonrasında vatandaşlar umudunu yitirmişti. Fakat Halkbank, son ilanlarıyla tekrar umutları tazeledi. Öyleki Halkbank piyasa da bulunmayacak şartlarda sizleri ev sahibi yapıyor. Sadece evde değil arsa, otomobil ve işyeri sahibi de olabilirsiniz. Peki Halkbank hangi şehirlerde konut ve arsa satışı yapıyor. Halkbank konut ve arsa satış fiyatları ne kadar?

Halkbank tarafından Ağrı'nın Fatih ilçesinde konut imarlı 123 metrekare arsa satışa çıkarıldı. Krediye uygun olan bu arsa için Halkbank ilanda görüldüğü üzere 32.400 TL'ye arsa veriyor.  Henüz bu arsa için bir teklif verilmemişken arsayı satın almak isteyenler Halkbank ile iletişime geçerek tekliflerini bildirebilirler.Ankara'nın Kızılcıhamam ilçesinde Halkbank tarafından bir konut satışa çıkarıldı. Bu konut satış ilanına göre Ankara / Kızılcahamam konut apartman dairesi 88 m2 3 + 1 ev için istenen bedelde 104.000 TL olarak ortaya çıkıyor.. Krediye uygun olduğu belirtilen bu konutu satın almak isteyenlerin Vakıfbank'a teklif vermeleri gerekiyor. DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER