Halkbank'tan Anında 225 Bin TL Hesabınıza Geçiyor! 6 Ay Ödemesiz Kredi Başvuru Şartları!

Halkbank'tan Anında 225 Bin TL Hesabınıza Geçiyor! 6 Ay Ödemesiz Kredi Başvuru Şartları!
YAYIN TARİHİ: 17.06.2021 12:39:00

Halkbank'tan inanılmaz kredi imkanı. Bu kredi fırsatı kadın girişimciler için sunulmaktadır. Bu kredinin özellikleri nelerdir? Bu krediden kimler yararlanabilecektir? Kredi şartları nelerdir?

Büyük fırsat duyuruldu. Kaçırılmayacak 6 ay ödemesiz kredi faırsatının detayları merak edilirken, 225 Bin TL'ye kadar bu kampanyadan yararlanmak isteyenler için tüm detaylar açıklandı. Bu kredi kadın girişimcileri sevindirecek bir haber oldu. Halkbank sıfır faiz ile 6 ay ödemesiz bu tarihi fırsatı kadın girişimcilere destek olmak adına sunuyor.

Bu kredide ilk defa kendi işini kuracak olan kadın girişimciler hedeflenmaktadir. Faiz ödemeksizin tamamen destek olmak amacıyla aylık taksitlerle ödemeleri gerçekleştirilen bir kredidir. Bu krediden yararlanmak isteyen kadın girişimciler için tüm detaylar haberimizde...

6 AY ÖDEMESİZ SIFIR FAİZLİ KREDİ NEDİR?

Halkbank tarafından sunulan Kadın Girişimci Kredisi İlk defa iş kuracak kadın girişimciler ve ya da işini kurmuş kadın girişimciler için finansmana erişimlerine destek olmak kolaylaştırılmak amacıyla cesaretlendirilmesi ve teşvik edilmesinden dolayı sunulan sıfır faizli kredi destek paketidir.

0 FAİZLİ KADIN GİRİŞİMCİ KREDİSİNE BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Halkbank tarafından kadın girişimcilere destek olmak adına kendi işlerini kurmak isteyen girşimciler için Sıfır faiz ile sunulan bu krediye başvurularınızı Halkbank şubeleri giderek kolaylıkla başvuruda bulunabilirsiniz.

0 FAİZLİ KREDİDEN YARARLANMAK İÇİN ŞARTLAR?

Halkbank tarafından inanılmayacak oranda sıfır faizli olarak sunulan Kadın Girişimci Kredisi başvuru şartları Halkbankasının resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuştur. Bu kredi için belirlenen başvuru şartları ise şu şekilde açıklandı;

"3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu" kapsamına göre, belirlenen kredi başvuru tarihi itibarıyla en az 1 yıllık ustalık belgesine sahip olanlar bu krediden yararlanabileceklerdir.


Bu krediden yararlanmak için, Ustalık belgesiyle ilgili meslek kolunda, son 1 yıl içinde kendi adına işletme kurduğunu belgeleyen girişimci esnaf ve sanatkârlar sıfır faizli krediden yararlanabileceklerdir.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi'ni bitirenler bu kredi imkanından yararlanabileceklerdir.

KOSGEB tarafından onaylanan projelerini Halkbankasında sunan, kredi başvuru tarihi itibarıyla 30 yaşını tamamlamamış olan genç girişimci esnaf ve sanatkârlar sıfır faizli bu krediden yararlanabileceklerdir.

KADIN GİRİŞİMCİ KREDİSİNİN ÖZELLİKLERİ NELER?

Kadın girişimci kredisi özelliklerinden dolayı büyük ilgi görüyor. Halkbankası tarafından Azami kredi limiti, kendi işini kurmuş olan kadın girişimciler için 100.000 TL'ye kadar, yeni iş kuran ve işletme yaşı 6 ayı geçmeyen kadın girişimciler için 50.000 TL olarak sunulmaktadır.

Kadın Girişimci Kredisi Kredi vadesi; 6 ay anapara ödemesiz dönem olmak üzere sunulurken azami vadesi 36 ay olmaktadır.

Kredi, aylık eşit taksitli ödemelerle kullandırılmaktadır.

Kadın girişimci kredisi Ödemesiz dönemli olarak ve faizleri 3'er ayda bir tahsil edilecek şekilde sunulmaktadır.

Kredi vadesi boyunca Kadın Girişimcilerden havale ve EFT işlemlerinden ücret alınmayacağı açıklanmıştır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER