Halkbank'tan 200 TL Taksitle Kredi Alabilirsiniz! Tek Seferde Anında Mini Kredi Alabileceksiniz!

Halkbank'tan 200 TL Taksitle Kredi Alabilirsiniz! Tek Seferde Anında Mini Kredi Alabileceksiniz!
YAYIN TARİHİ: 30.07.2021 23:57:00

Halkbank mini emekli kredisi nedir? Halkbankası tarafından sunulan bu krediden kimler yarralanabilecek? Kredi limiti ve vadesi ne kadar?

Nakit ihtiyacı olanlar için sevindirici haber geldi. Kredi fırsatları gelmeye devam ediyor. Halkbankasından son olarak gelen 200 TL 5 Bin TL kredi fırsatı büyük ilgi görüyor. Halkbankasından sunulan bu fırsat aylık 200 TL taksit ile beraber emeklilere sunulan kredi fırsatlarından olmaktadır. Bu fırsatın tüm detayları merak edilmeye devam ediyor. 

HALKBANK'TAN EMEKLİLERE KREDİ!

Kredi çekmek isteyen vatandaşları sevindiren haber geldi. Halkbank'tan emeklilere suunulan bu kredi kampanyası 5 bin TL olarak verilmektedir. Sayıları bir hayli çok olan milyonlarca emekli vatandaş nakit paraya ihtiyacı olanlar kredi çekmek istiyorlar. Bir çok banka tarafından emeklilere kredi fırsatları sunulmaya devam ediyor. Halkbank'tan gelen açıklamaya göre 5 Bin TL 36 ay vade imkanı ile sunuluyor.

EMEKLİLERE MİNİ KREDİ İMKANI!

Maaşını Halkbank'tan alan veya maaşını aktarmayı taahhüt eden emekliler için bankadan 5.000 TL'ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınıza sunulmak üzere aylık %1,60 faiz oranı ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 36 ay vadeli olarak sunulan kredi kampanyasıdır.

TUTAR VE ÖDEME KOŞULLARI NELERDİR?

Halkbank'tan 5.000 TL'ye kadar sunulan mini krediyi aylık %1,60 faiz oranıyla tahsis ücretli olarak kullanabilme imkanı sunulmuştur.

Halkbank mini emekli Kredi ödemelerinizi;

Aylık eşit taksitli, olarak ödeyin.


Artan taksitli, olarak ödeyin.

Azalan taksitli, olarak ödeyin.

3 ayda bir eşit taksitli, olarak ödeyin.

Serbest ödemeli olarak ödeyin.

Halkbank mini emekli kredisini yıllık toplam maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmaktadır.

Halkbank kredi tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir.

Halkbank Ürüne ait faiz oranları, Halkbank'tan en az kredi taksit tutarı kadar Kredili Mevduat Hesabı açtırmayı ve Hayat Sigortası yaptırmayı talep eden müşterilerimiz için geçerli olmaktadır.

HALKBANK KREDİ BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

Halkbank Kredi 
Başvurularınızı;

Halkbank tarafından sunulan İnternet Şubesi veya Halkbank Mobil Şube'ye giriş yaparak hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Halkbank kredi başvuruları için en yakın Halkbank Şubesini ziyaret ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER