Halkbank'ın İlgi Gören Araç Kredisi Devam Ediyor! Sıfır ve İkinci El Araç Hayalinize Kavuşun!

Halkbank'ın İlgi Gören Araç Kredisi Devam Ediyor! Sıfır ve İkinci El Araç Hayalinize Kavuşun!
YAYIN TARİHİ: 19.07.2021 01:58:00

Halkbank sıfır ve ikinci el araçlar için kredi kampanyası devam ediyor mu? Kredi ödemeleri nasıl olacak? Kredinin özellikleri ve avantajları nelerdir?

Halkbankası tarafından vatandaşa destek olmak adına başlatılan Yeşil Işık Taşıt kredisi fırsatı devam ediyor. Halkbankası tarafından vatandaşı otomobil hayaline kavuşturan bu krediden hala yararlanmak için şansınız var. Kredi desteği sıfır ve ikinci el otomobiller için sunulmaktadır.

Korona virüs ile beraber ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaş için kredinin en dikkat çeken özelliklerinden biri kredide ödemelerin 3 ay sonra başlayacak olmasıdır. Banka uygun ödeme seçenekleri ile vatandaşın yanında olmaya devam ediyor. Çok fazla başvuru alan bu krediden yararlanmak için bankaların şubelerini ziyaret etmeniz gerekmektedir. İşte kredi hakkında tüm merak ettikleriniz...

HALKBANKASI YEŞİL IŞIK SIFIR VE İKİNCİ EL OTOMOBİL KREDİSİ DEVAM EDİYOR!

Halkbankasının bu kredisi sunulmaya başlama amacı, kolay araç sahibi olabilmenize destek olmak için sizlere sunulmuş olan düşük faizli sıfır taşıt kredisi kampanyasıdır. Bu kredi sizlere 2. El araç almak istediğiniz araç içinde sunulurken kolayca sahibi olmanıza destek olmayı amaçlayan kredi kampanyasıdır.

SIFIR VE İKİNCİ EL ARAÇLAR İÇİN AVANTAJLARI


Size sunulan bu kredi sıfır ve ikinci araç almayı düşünen tüm vatandaş için sunulmaktadır. Kredinin avantajlı yönleride bulunmaktadır. Kredinin en dikkat çeken avantajlı özelliği ödemelere 3 ay ertelemeli olarak başlıyor olabilmenizdir. Kredi sıfır ve ikinci el araçlarda da ödemeler 3 ay sonra başlamaktadır.

2. EL ARAÇ ALACAKLARIN BİLMESİ GEREKENLER!

İkinci el araç almayı düşünen vatandaşın alacağı araç 7 yaşını geçmediği taktirde bu krediden yararlanabilecektir.

SIFIR VE İKİNCİ EL ARAÇLARDA TUTAR VE ÖDEMELER?

Sıfır KM. Taşıtlarda;
Halkbankası kullanmış olduğunuz 50.000 TL tutarındaki kredinizi sizlere, %1,54 faiz oranı ile sunarken bu kredi de 48 aya varan vade seçeneği ve aylık ödemeler ise1580,09 TL olmaktadır.

İkinci El Taşıtlarda; 2. el taşıtlar için Halkbank yeşil ışık taşıt kredinizi, 50.000 TL tutarında alabilir %1,56 faiz oranı ile 48 aya varan vade seçeneği ve aylık 1587,93 TL taksitle ödemelerinizi yapabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER