Halkbanka'sından Maaş Alanlar İçin Kampanya Geldi! 100.000 TL'ye Kadar Veriliyor!

Halkbanka'sından Maaş Alanlar İçin Kampanya Geldi! 100.000 TL'ye Kadar Veriliyor!
YAYIN TARİHİ: 30.07.2021 00:32:00

Halkbankası maaşını bankadan çekenlere özel kampanyalar sunuyor. Bu kampanyanın detayları, özellikleri, faiz oranları ve ödemeleri nasıl olacak?

Halkbankasından çeşit çeşit kampanyalar gelirken, son olarakta maaşını Halkbank'tan alanlara özel kredi imkanları sunulmaktadır. Banka müşterilerine özel destek kampanyaları sunmaya devam ediyor. Sunulan bu kampanyaların vatandaşların ihtiyaçlarına destek olmak adına devreye alınan bir kampanyadır.

Kredide farklı ödeme seçenekleri bulunurken krediden yararlanmayı düşünen vatandaşlar tüm detaylarını yakından takip ediyor. Halkbank tarafından sunulan müşterilerine özel kredinin özellikleri nelerdir?

MAAŞINIZI HALKBANK'TAN ALIYORSANIZ EĞER SİZE ÖZEL KAMPANYA GELDİ!

Halkbank tarafından maaş alan müşterilerine özel kampanya devreye alındı. Bu kredinin duyurulmasının ardından merak eden vatandaş tüm detaylarını araştırıyor. Banka müşterilerine özel sunduğu bu kampanya hakkında şu açıklamalarda bulunmuştur; "Maaşını Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,60’dan başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir." ifadelerine yer verilmiştir.

MAAŞINI ALANLARA ÖZEL SUNULAN KREDİ TUTAR VE ÖZELLİKLER?

Halkbank tarafından sunulan maaş müşterilerine sunulan krediyi dilerseniz eğer 100.000 TL’ye kadar alabilirsiniz. Bu kredinizi aylık %1,60'den başlayan faiz oranıyla tahsis ücretli veya aylık %1,65'den başlayan faiz oranıyla tahsis ücretsiz olarak kullanabilme imkanı da sunulmaktadır.


Kredi ödemeleri nasıl yapılacak?

Kredinizi Aylık eşit taksitli, ödemelerle yapabilirsiniz.

Kredinizi Artan taksitli, ödemelerle yapabilirsiniz.

Kredinizi Azalan taksitli, ödemelerle yapabilirsiniz.

Kredinizi 3 ayda bir eşit taksitli, ödemelerle yapabilirsiniz.

Kredinizi Serbest ödemelerle yapabilirsiniz.

KREDİDE ÖDEMELER NASIL OLACAK? İŞTE ÖRNEK ÖDEME TABLOSU
 
Maaşını Halkbank'tan Alanlar (Bordro24) İhtiyaç Kredisi
 Kredi Tutarı (TL)Kredi Vadesi (Ay)Aylık Faiz Oranı (%)*Tahsis Ücreti (TL)Taksit Tutarı (TL)Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)
100.000361,605253.873,0626,1191
1,6503.910,6926,5261


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER