Halkbank Kredi Notu Düşük Olanlara Kara Listede Olanlara 30.000 TL Ödeme! 5 Dakika da Hesapta

Halkbank Kredi Notu Düşük Olanlara Kara Listede Olanlara 30.000 TL Ödeme! 5 Dakika da Hesapta
YAYIN TARİHİ: 24.12.2021 14:15:00

Daha önce kara listede olan ve kredi alması imkansız olan vatandaşlar için Halkbank tarafından son dakika haberi geldi. Bu anlamda 30.000 nakit alabileceksiniz.

Halkbank bağlamında ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler için detayları sayfamızda yer verdik. Bu kampanya bağlamında eğer 18 yaş üstüyseniz, Halkbank üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi notunuz çok düşük olsa bile nakit para alabileceksiniz. İhtiyaç Kredisi olarak verilebilecek bu kampanya, sizlere 36 ay vadeli sunulacak. Halkbank kredi notu düşük olan vatandaşlara vermiş bulunduğu bu krediyi emekli olan ve çalışan vatandaşlar bağlamında daha makul faizlerle alacaksınız. Halkbank ihtiyaç kredisi müracaatı gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar şayet emekli ise ve bankadan maaş almayı kabul ederse banka kredi notu düşük olsa bile kredi alabilir. 

HALKBANK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? 


İhtiyaç kredisi için başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, 
en yakın Halkbank banka şubesine giderek kredilerini alabilirler. İhtiyaç kredisi müracaatı gerçekleştirmek istiyorsanız, 36 ay vadeli kredi amacıyla bankadan kimlik ve gelir belgeniz ile müracaat yapabileceksiniz. İhtiyaç Kredisi olarak verilebilecek bu krediler ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme olanağı sizlere sunulacaktır. 

Halkbank banka şubelerine gidecek vakti olmayan vatandaşlar müracaat gerçekleştirmek amacıyla mobil program üzerinden de kredi müracaatı yapacak. Halkbank üzerinden mobil program kullanmak amacıyla banka hesaplarınız üzerinden kredi müracaatı yapabileceksiniz. Halkbank kredi müracaatı amacıyla mobil program üzerinden masrafsız ve gelir belgeniz olmadan kredi kullanabilirsiniz. 

Halkbank gereksinim kredisi müracaatı bağlamına ilaveten banka müşterisi olmanız halinde müşteri hizmetleri numarasını arayarak da kredi müracaatı yapabilirsiniz. Halkbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak ilaveten kredi notu sorgulaması ve kredi sorgulaması da yapılıyor. 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER