Halkbank Duyurdu! Duyanlar Bankaya Koşuyor! 12 Ay Ertelemeli Kredi Fırsatı Geldi! Şartlar Neler?

Halkbank Duyurdu! Duyanlar Bankaya Koşuyor! 12 Ay Ertelemeli Kredi Fırsatı Geldi! Şartlar Neler?
YAYIN TARİHİ: 2.08.2021 21:04:00

Halkbank tarafından sunulan girişimci kredileri nelerdir? Kimler girişimci kredilerinden yararlanabilmektedir? Özellikleri nelerdir?

Halkbankası tarafından kredi duyurusu yapıldı. Vatandaş tarafından en çok merak edilen konulardan biri de ihtiyaç kredileri ve bankaların güncel kredi faiz oranları yakından takip ediliyor. Halkbank tarafından duyurusu yapılan 12 ay ertelemeli olarak müjdesi verilen kredinin detayları herkes tarafından yakın ilgi görüp detayları merak ediliyor.

Son dönemlerde bankalar tarafından destekler gelmeye devam ederken bu süreçte girişimcilerin de artması ile bankalar tarafından girişimcilere özel kredilerde gelmeye devam ediyor. Halkbank tarafından çok fazla destek kredisi geldi ve gelmeye devam ediyor. Gelen bu desteklerin detayları haberimizde...

HALKBANK TARAFINDAN SUNULAN DESTEK KREDİSİNİN DETAYLARI?

Halkbank tarafından farklı deneyimlere sahip girişimcilere ve farklı alanlarda iş fikirlerine sahip girişimciler için özel kredi seçenekleri sunmaya devam ediyor. Halkbankası tarafından sunulan bu farklı alanlardaki girişimci kredileri ile, girişimcileri, üniversite mezunu genç girişimcilerden, teknokentlerde faaliyet göstermekte olan teknolojik girişimcilere kadar geniş bir yelpaze ile desteklemeye devam etmektedir.

GİRİŞİMCİLERİN TECRÜBELERİNE GÖRE DESTEKLER SUNULUYOR!

Halkbank tarafından sunulan destekler aşağıdaki gibidir;

Halkbank Halk Girişimci Kredisi


Halkbank Genç Girişimci Kredisi,

Halkbank Cesur Girişimci Kredisi,

Halkbank Usta Girişimci Kredisi,

Halkbank Tekno Girişimci Kredisi,

gibi bir çok girişimcilere özel destek ürünleri uygun vade seçenekleri, avantajlı faiz oranları ve ödemesiz dönemli olarak geri ödeme seçeneklerinin yanında kredi için maddi teminat tesis edemeyen girişimcilere tek kefille kredi kullanabilme imkanı gibi bir çok olanak sağlanmaktadır.

GİRİŞİMCİ KREDİLERİNDEN KİMLER YARARLANABİLİR?

Halkbank tarafından sunulan kredi destekleri başvuru tarihi itibariyle, 2 yılı aşmamak üzere ticari faaliyette bulunmakta olan veya herhangi bir faaliyeti ya da kendine ait bir işyeri olmayan ve kendi işini kurmak isteyen girişimciler bu destekten yararlanabilmektedirler.

Halkbank Girişimci Kredilerinden yararlanabilmek için şirket kuruluşunun tamamlanmış olması gerekirken ayrıca gerekli belgeler ile başvuru yapılmak gerekmektedir.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER