Hakan Ural'ın eşi Ezgi Ural kaç yaşında, nereli, kaç çocukları var? Hakan Ural eşi Ezgi Ural kimdir?

Hakan Ural'ın eşi Ezgi Ural kaç yaşında, nereli, kaç çocukları var? Hakan Ural eşi Ezgi Ural kimdir?
YAYIN TARİHİ: 16.11.2021 10:18:00

Neler Oluyor Hayatta programına koronavirüs atlatıp geri dönen Hakan Ural yaşadığı süreci canlı yayında anlattı. Hakan Ural, Yaşadığıma kendim inanamıyorum. "Allah razı olsun sevenlerimizden, dualarını eksik etmeyenlerden." dedi. Peki, Hakan Ural eşi Ezgi Ural kimdir? Ezgi Ural kaç yaşında, nereli, kaç çocukları var?

Hakan Ural eşi Ezgi Ural kimdir? Hakan Ural'ın eşi Ezgi Ural kaç yaşında, nereli, kaç çocukları var? Koronavirüsü atlayan ve uzun zaman sonra ilk defa ekranlarda gözüken Hakan Ural yaşadıklarını gözyaşlarıyla anlattı. Peki, Hakan Ural eşi Ezgi Ural kimdir? Ezgi Ural kaç yaşında, nereli, kaç çocukları var? İşte hayatı

HAKAN URAL EŞİ EZGİ URAL KİMDİR?

Ezgi Can Ural 1984 yılında dünyaya gelmiştir. 37 yaşındadır. Çiftin Gisella Ural isminde bir kızları vardır.
YAŞADIKLARINI ANLATTI

Delta varyantına yakalandığını açıklayan Hakan Ural, canlı yayında hastalık sürecini şöyle anlattı; "Bir anda gelişti. Sürecim tomografiyle başladı. Kanımda ayrıca yükek derecede enfeksiyon çıktı. Akabinde oksijen takviyesi yapıldı. Hastanede altı gün kaldım, bana iki gün gibi geldi."

"Hastanenin bahçesinde bol bol güneşlendim. Ben de ne olduğunu anlayamadım. Kortizon alıyorum. Stokin fırtınası denen koronavirüs hastalarının yedinci günde yaşadığı hastalığı geçirdim. Ya yoğun bakımlık olacaktım ya da iyileşecektim."


"DAHA İYİ ANLADIM"

Ural, "Bu süreç duygusal anlamda genişlememe, hayata daha anlamlı bakmama neden oldu. Çok kıymet verdiğim insanlar hiç yanımdan ayrılmadı. Onların değerini bu süreçte daha iyi anladım" dedi.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER