Hakan Ural öldü mü? Hakan Ural son dakika sağlık durumu nasıl? Hakan Ural neden yok, nerede?

Hakan Ural öldü mü? Hakan Ural son dakika sağlık durumu nasıl? Hakan Ural neden yok, nerede?
YAYIN TARİHİ: 11.11.2021 10:15:00

​Hakan Ural öldü mü? Ünlü oyuncu ve programcı Hakan Ural'ın öldüğüne dair iddiaları sık sık sosyal medyada iddia edilmesi üzerine beklenen açıklama Nur Tuğba Namlı'dan geldi. Her gün Neler Oluyor Hayatta programında olan Ural'ın öldüğüne dair iddialar kesin bir dille yalanlandı. Peki, Hakan Ural son dakika sağlık durumu nasıl oldu? Hakan Ural hakkında son açıklama nedir? İşte sağlık durumu

Hakan Ural öldü mü?  Bugün sosyal medyada ünlü oyuncu programcı Hakan Ural'ın öldüğüne dair iddialar sık sık dile getirildi. Ekranlarda bir süredir yerini almayan isim hakkında sunucu Nur Tuğba Namlı açıklama yaptı. Peki, Hakan Ural öldü mü? Hakan Ural son dakika sağlık durumu nasıl oldu? İşte Hakan Ural hakkında son açıklama


HAKAN URAL ÖLDÜ MÜ?

Nur Tuğba Namlı, Hakan Ural'ın koronavirüs testinin pozitif çıktığını ve ünlü ismin tedavisinin sürdüğünü belirtti. Böylece Hakan Ural öldü mü iddialarının yalan olduğu ortaya çıktı.

İşte Nur Tuğba Namlı'nın yaptığı açıklama:


"Merak ettiğinizi biliyorum. Açıklama beklediğinizi de biliyorum. Her gün güncelliyoruz. Hakan'ın sağlık durumu ile ilgili merak edilecek hiçbir şey yok. Daha önce yinelediğim gibi diğer haberlere lütfen itibar etmeyin. Hakan Ural'ın sağlık durumu gayet iyi. Sadece tedavi ve tedbir amaçlı hastanede. Birkaç gün bizden uzak ama en kısa sürede bizlerle olacak. Maalesef böyle yalan yanlış haberler dolaşıyor. Her gün söylesek de, her gün 'hayır böyle değil, şöyle' desek de yinelemek zorunda kalıyoruz maalesef."

HAKAN URAL KİMDİR?

Hakan Ural, 2 Ocak 1968 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Annesi Ceyhan Cem, babası şarkıcı Selçuk Ural'dır.

19 yaşına geldiğinde Sibel Can ile evlenmiştir.

Ünlü isim bugüne kadar onlarca film ve dizide rol almıştır. Özellikle Kolpaçino'daki Sırrı karakteriyle hafızalara kazınmıştır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER