Hadise Sonunda Evleniyor Aradı Aradı Sonunda Aşkı Buldu! Kaan Yıldırım’a Niyet Mehmet’e Kısmet!

Hadise Sonunda Evleniyor Aradı Aradı Sonunda Aşkı Buldu! Kaan Yıldırım’a Niyet Mehmet’e Kısmet!
YAYIN TARİHİ: 21.01.2022 16:25:00

Geçtiğimiz yaz Kaan Yıldırım’la evlenmesi beklenirken bir anda ayrılan Hadise çok kısa bir süre sonra iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlamıştı. Dinçerler’in ailesinin Hadise’yi istemediği yönündeki iddialar gölgesinde flaş bir gelişme yaşandı. Mehmet Dinçerler, Hadise’ye evlenme teklifi etti. Daha önce böyle paylaşımlarda bulunmayan Hadise aşktan gaza geldi ve romantik anları sosyal medya hesabında paylaştı. Öte yandan Hadise’nin evlenme teklifi aldığı yüzüğün fiyatı dudak uçuklatan cinsten.

Yeri geldi ‘bence evlenmeliyiz’ dedi, yeri geldi aşkı için aileleri karşısına aldı. Sinan Akçıl, Hakan Baş, Kaan Yıldırım gibi isimlerle aşk yaşadı yaşamasına ama bir türlü beklediği o teklifi alamadı ya da aldı ama tamamına ermedi. Çoğu zaman aldığı teklifleri paylaşmadı bile. Ancak Hadise sonunda aradığı aşkı ve eş adayını buldu… Geçtiğimiz yaz Kaan Yıldırım’la düğün hazırlıkları aşamasında bir anda ayrılan Hadise herkesi şoke etmişti. Bir küs bir barışık giden Kaan Yıldırım Hadise aşkı bir anda kesin olarak son bulmuştu. Hadise ve Kaan Yıldırım neden ayrıldı sorusunun merak edildiği, herkes tarafından arandığı günlerde Hadise son dakika bombasını patlattı. İş insanı Mehmet Dinçerler’le aşk yaşadığı iddia edilen Hadise’nin kısa bir süre sonra sevgilisiyle bir doğum günü partisinde görüntüleri ortaya çıktı. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

Sonrasında yer alan iddialar Mehmet Dinçerler’in ailesinin Hadise’yi istemediği yönündeydi. Ancak Hadise ve Mehmet Dinçerler’in annesinin bir mekandaki sıcak görüntüleri bu iddiaları da bir kalem sildi. Ve 2022’nin ilk ayında Hadise ile Mehmet Dinçerler evlilik kararı aldığını duyurdu. Hadise ile Mehmet Dinçerler’in evlilik teklifi görüntüleri olay olurken bir diğer merak edilen detay Hadise’nin yüzüğüydü. Hadise’nin gözleri kör eden yüzüğünün markası ve fiyatı çok kısa bir süre sonra ortaya çıktı. Şarkıcının yüzüğünün markasının Marisa Perry olduğu ve fiyatının da 3 milyon 133 bin 280 TL olduğu ortaya çıktı. Şimdi tüm gözler Hadise ve Mehmet Dinçerler’in düğününde. 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR