Hadise Kayınvalidesiyle Halaya Tutuştu Mehmet Dinçerler Keyifle İzledi! Kim Demiş İstenmeyen Gelin..

Hadise Kayınvalidesiyle Halaya Tutuştu Mehmet Dinçerler Keyifle İzledi! Kim Demiş İstenmeyen Gelin..
YAYIN TARİHİ: 22.01.2022 16:47:00

Sevgilisi Mehmet Dinçerler ile son dakika bombasını patlatan Hadise hemen ardından bir bomba daha patlattı. Geçen yaz Kaan Yıldırım’la evlenmesi beklenirken bir anda ayrılan ve çok kısa bir süre sonra da iş insanı Mehmet Dinçerler’le aşk yaşamaya başlayan Hadise çok kısa bir süre önce evlilik teklifi aldığını duyurmuştu. Hızını alamayan Hadise istenmeyen gelin iddialarına inat bu kez de kayınvalidesiyle boy gösterdi.

Sinan Akçıl, Hakan Baş, Kaan Yıldırım ve diğerleri… ‘Ben evlenmeliyiz’ diye şarkı bile yapan Hadise’nin aşktan yana bir türlü yüzü gülmüyordu. Özellikle en büyük darbeyi yediği Sinan Akçıl’dan sonra bir türlü kendisini toparlayamayan Hadise, Kaan Yıldırım’la da nikah masasından dönmüş ve tüm Türkiye’yi şaşkına çevirmişti.  Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'deGeçtiğimiz senenin ilk yarısında en çok konuşulan aşklardan birinin kahramanıydı Hadise. Bir küs bir barışık devam ettiği Kaan Yıldırım’la olan aşkı, yaz aylarında nikah masasına gidiyordu ama ne olduysa oldu ve Kaan Yıldırım ile Hadise çifti ayrıldı. Tabi ayrılıktan çok kısa bir süre önce ortaya çıkan Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab ile olan yasak aşk iddiaları bu ayrılığın nedeni olarak gösterildi. Ancak iki taraftan da bir açıklama da gelmedi.
Kaan Yıldırım’la olan ayrılığında çok kısa bir süre sonra Hadise bu kez de iş insanı Mehmet Dinçerler’le aşk yaşamaya başladı. Önce iddia olarak kalan bu aşk, bir doğum gününden gelen fotoğraflarla kanıtlanmış oldu. Sonrasında peş peşe geldi aşk pozları. Bu hızlı ilişki hızlıca da nikah masasına doğru gidiyor. Hadise çok kısa bir süre önce Mehmet Dinçerler ile evleneceğini duyurmuştu. Bu kez de müstakbel eşi ile kayınvalidesiyle birlikte müstakbel görümcesinin düğününde görüntülenen Hadise istenmeyen gelin iddialarını da böylece noktalamış oldu.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR