Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Ziraat Bankası 10 Bin TL Temel İhtiyaç Kredisi Yeni Haftada Başvuru ve Sonuç açıklaması

GÜNDEM

31 Mayıs 2020 Pazar 15:03:59

Ziraat Bankası 10 Bin TL Temel İhtiyaç Kredisi Yeni Haftada Başvuru ve Sonuç açıklaması

Ziraat Bankası, Koronavirüs salgını nedeniyle Hükümet tarafından açıklanan Ekonomik İstikrar Kalkanı paketi doğrultusunda diğer kamu bankaları Halkbank ve Vakıfbank gibi, 10 bin TL’ye kadar %0.49 faizle 6 ay geri ödemesiz ve 36 ay vadeli temel ihtiyaç desteği kredilerini hayata geçirdi!

Ziraat Bankası, Koronavirüs salgını nedeniyle Hükümet tarafından açıklanan Ekonomik İstikrar Kalkanı paketi doğrultusunda diğer kamu bankaları Halkbank ve Vakıfbank gibi, 10 bin TL’ye kadar %0.49 faizle 6 ay geri ödemesiz ve 36 ay vadeli temel ihtiyaç desteği kredilerini hayata geçirdi! Bu süreçte Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Desteği Kredisi için milyonlarca kişi başvuruda bulundu. Kredi başvurusu yapan vatandaşlar, Ziraat Bankası kredi başvuru sonucu sorgulama ekranını araştırıyor.. Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Desteği kredi başvuru sonucu sorgulama. Ziraat Bankası kredi başvuru sonucu öğrenme…

Ziraat Bankası, Koronavirüs salgını sürecinde Hükümet tarafından açıklanan Ekonomik İstikrar Kalkanı paketi doğrultusunda hane içi geliri 5.000 TL’nin altında olan tüm vatandaşlara destek adına Temel İhtiyaç Desteği Kredilerini hayata geçirdi! Vakıfbank ve Halkbank’ın yanı sıra Ziraat ve Vakıf katılım bankaları tarafından da sunulan Temel İhtiyaç Desteği Kredi paketleri, Ziraat Bankası’nca milyonlarca vatandaşın hizmetine sunuldu. Temel İhtiyaç Desteği kredileri ile hane içi geliri 5 bin TL’nin altında olan tüm vatandaşlara, 10 bin TL’ye kadar, aylık %0.49 faiz oranı ve 6 ay anapara ve faiz geri ödemesiz, 36 aya kadar vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlanıyor. Şimdiden milyonlarca kişinin başvurduğu Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Desteği kredi başvuru sonucu nasıl öğrenilir? Ziraat Kredi başvurusu yapmak ve sorgulamak! Detaylar haberimizin devamında sizlerle…

ZİRAAT BANKASI 10 BİN TL TEMEL İHTİYAÇ DESTEĞİ KREDİ BAŞVURU SONUCU SORGULAMA EKRANI!

Ziraat Bankası’na yaptığınız Temel İhtiyaç Desteği Kredi başvurunuzun sonucunu şubeye gitmeden öğrenebilirsiniz! Temel ihtiyaç desteği kredisi başvuru sorgulama işlemi,

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/bireysel-kredi-basvurulari/ihtiyac-destek-kredisi-kullandirim bu link üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Bu linke tıkladıktan sonra T.C Kimlik No ve Telefon numaranız ile size gelen Doğrulama Kodu eşliğinde kredi başvurunuzun son durumunu sorgulayabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI KREDİ NASIL KULLANILIR?

Ziraat Bankası, bireysel müşterilerin temel ihtiyaç desteği kredisi başvurularıyla ilgili açıklama yayınladı! Ziraat Bankası İnternet şubesi veya Ziraat mobil uygulaması üzerinden Başvurular-Başvuru Takip-Ürün Başvuruları ekranı aracılığı ile kredinizi şubeye gitmeden kullanabilirsiniz. Halihazırda Ziraat Bankası müşterisiyseniz ve Bankkartınız bulunuyorsa, https://bireysel.ziraatbank.com.tr adresinden Bankkart şifreniz ile giriş yapabilir yahut da Ziraat Mobil uygulamasıyla ‘Hemen Başvur’ seçeneği üzerinden şifre oluşturarak Temel İhtiyaç Desteği kredi başvurusu yapabilirsiniz.

10 BİN TL TEMEL İHTİYAÇ DESTEĞİ KREDİSİ AYLIK NE KADAR GERİ ÖDENİR?

Ziraat Bankası’ndan 2020 yılında Temel İhtiyaç Desteği kredisi kullanan bir vatandaş nasıl geri ödeme yapacaktır? Ziraat Bankası’ndan 10 bin TL 36 ay vadeli, 6 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi aylık 376 TL olarak geri ödenecektir. Efektif yıllık faiz oranı %8,13’tür.

7.500 TL temel ihtiyaç desteği kredisi kullanan bir vatandaş, 6 ay geri ödemesiz, 36 ay vadeli aylık 282 TL geri ödeme yapacaktır.
5.000 TL temel ihtiyaç desteği kredisi kullanan bir vatandaş, 6 ay geri ödemesiz, 36 ay vadeli aylık 188 TL geri ödeme yapacaktır.
3.000 TL kredi kullanan bir vatandaş ise, 6 ay geri ödemesiz, 36 ay vadeli aylık 113 TL geri ödemeyle kredi borcunu kapatabilecektir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı