Yurtiçi Kargo Çalışanı Rana Batı'nın Adres Bilgilerini Paylaştı Katliam Çağrısı Yaptı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Yurtiçi Kargo Çalışanı Rana Batı’nın Adres Bilgilerini Paylaştı Katliam Çağrısı Yaptı

GÜNDEM

23 Ağustos 2020 Pazar 13:58:30

Yurtiçi Kargo Çalışanı Rana Batı’nın Adres Bilgilerini Paylaştı Katliam Çağrısı Yaptı

Kargo şirketlerine kayıtlı adres, telefon numaranız ve kimlik bilgileriniz nr kadar güvende? Yurtiçi Kargo çalışanı bir kişi Kadıköy’de polisle tartışan Rana Batı adli genç kızın adres ve telefon bilgilerini sosyal medyadan paylaştı, kişisel sosyal medyasını hackledi. Yurtiçi Kargo çalışanı Rana Batı’nın adres bilgilerini paylaşıp katliam çağrısı ve çirkin olaylar için çağrıda bulundu. Yurtiçi Kargo konuyla ilgili olarak ne dedi?

Kadıköy’de gücü sadece görünümü marjinal olan bu tarz insanlara yeten kolluk kuvetti yetkilileri ile maske takmadığı gerekçesiyle şiddet gören Rana Batı olayı sosyal medyada büyük yankı bulmuştu. Polisler önce görevden alınmış sonra ise görevlerine iade edilmişti.

Olay sonrası Rana Batı adlı genç kıza sosyal medyadan çok sayıda tehdit ve çirkin ifadeler kullanılmıştı. Simdi ise hayati hay tehdit edildi ve adres bilgileri paylaşıldı hemde Yurtiçi Kargo çalışanı tarafindan.

Yurtiçi Kargo da çalıştığı belirlenen şahıs, is yeri olanaklari ile Rana Batı’nın adres bilgilerini paylaşarak katliam ve çirkin ofadeli çağrı yaptı.

Yurtiçi Kargo ise sosyal medyada tepkilerin ardından komik bir açıklama yayınladı. Yurtiçi Kargo olayın kendileri ile ilgili alakası olmadığını “Çalışanlarımız, sistem üzerinden müşterilerimizin kişisel bilgilerine kesinlikle erişememektedir. Sadece dağıtım sırasında adres bilgileri ilgili personele gösterilmektedir Konunun şirketimizle ilgili olup olmadığı hakkında net bir bilgi olmasa da olay araştırılmaktadır. Bir ihlal yaşandı ise tüm kanuni haklarımızı kullanacağımızı kamuoyuna saygı ile duyururuz” ifadeleri kullandı. Sosyal medya kullanıcıları ise yüklü bir tazminat istedi.

Yurtiçi kargo çalışanı Önce Rana Batı’nın Cyparisuzs isimli instagram profilini ele geçirdi. Sonrasında hesaptan “Hesap bendedir dostlar. Sadece bir kaç saat içinde bu soysuz kızın numara ve adresini paylaşacağım. Artık gider evinden mi alırsınız bilemem, beni mahkemeye verdiğinde hep beraber adliyeye gidiyoruz” diyerek yazdı.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı