Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Vapur Ücretlerinde İndirim! Şehir Hatları Vapur Ücretleri 5 Kuruş Oldu!

GÜNDEM

25 Haziran 2020 Perşembe 16:33:30

Vapur Ücretlerinde İndirim! Şehir Hatları Vapur Ücretleri 5 Kuruş Oldu!

Şehir Hatları 5 kuruş yapıldı! İstanbul Büyükşehir Belediyesi bazı şehir hatlarında güncellemelerde bulundu. Buna göre 31 Ağustos 2020 tarihine kadar saat 10.00 ila 16.00 arasında 5 kuruş oldu. İBB koronavirüs yoğunluğunu azaltmak için bazı saatlerde fiyatlandırmayı 5 kuruş yaptı. 

Şehir Hatları’nda indirim! 5 kuruş yapıldı! İstanbul Büyükşehir Belediyesi bazı şehir hatlarında güncellemelerde bulundu. Buna göre 31 Ağustos 2020 tarihine kadar saat 10.00 ila 16.00 arasında 5 kuruş oldu. İBB koronavirüs yoğunluğunu azaltmak için bazı saatlerde fiyatlandırmayı 5 kuruş yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs nedeniyle yoğunluğu azaltmak için 31 Ağustos 2020 tarihine kadar 10:00-16:00 arası 5 kuruş güncelleme yaptı. İBB’den yapılan açıklamaya göre Üsküdar-Eminönü, Kadıköy-Eminönü, Kadıköy-Karaköy, Kadıköy-Beşiktaş ve 3 iskeleden fazla uğramalı hatlara 5 kuruş güncellemesi yapıldı. Adalar seferleri ise indirimlerden muaf tutuldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ninteklifi üzerine Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) vapur hatlarının ücret tarifesinde indirim yaptı.  Buna göre Şehir Hatları vapurlarında ücret tarifesi, 31 Ağustos 2020 tarihine kadar 10:00-16:00 saatleri arasında 5 kuruş olacak.

İNDİRİM YAPILAN HATLAR;

Üsküdar-Eminönü, Kadıköy-Eminönü, Kadıköy-Karaköy, Kadıköy-Beşiktaş ve 3 iskeleden fazla uğramalı hatlar. Adalar ise indirimden muaf tutuldu.

Karar “İstanbul’da deniz ulaşımını yaygınlaştırmak, geliştirmek ve Covid-19 bulaşılık riskinin en aza indirilmesi amacıyla esnek çalışma saatlerinin desteklenmesi ve yolcuların toplu ulaşım araçlarını zirve saatleri dışında kullanmalarının teşvik edilmesinin” ifadeleriyle duyuruldu.

İşte vapur ücretleri

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı