Türk Telekom’dan 30 GB İnternet Hediye! SMS ile Hemen Gönderebilirsiniz
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Türk Telekom’dan 30 GB İnternet Hediye! SMS ile Hemen Gönderebilirsiniz

GÜNDEM

1 Ekim 2020 Perşembe 11:10:18

Türk Telekom’dan 30 GB İnternet Hediye! SMS ile Hemen Gönderebilirsiniz

Türk Telekom yaptığı kampanyalar tarafından sıklıkla konuşulmaktadır. Şimdi ise tekrardan herkesi şok edecek bir kampanya vermektedir.  Türk Telekom kullanıcıları 30 GB’ye kadar internet alabilirler.  Aylık olarak 10 GB internet hediyesi haftalık olarak ise 30 GB internet hediyesi vermektedir.

Türk Telekom yaptığı kampanyalar tarafından sıklıkla konuşulmaktadır. Şimdi ise tekrardan herkesi şok edecek bir kampanya vermektedir.  Türk Telekom kullanıcıları 30 GB’ye kadar internet alabilirler.  Aylık olarak 10 GB internet hediyesi haftalık olarak ise 30 GB internet hediyesi vermektedir.

Türk Telekom şehirlere özel Türk Telekom kullanıcılarına hediye internet dağıtmaktadır. Türk Telekom sadece Çanakkale ve Balıkesir’de bulunan kişilere 10 GB internet yükleyeceğini file getirdi. Bu internetin süresi 31 Aralık 2020 gününe kadar geçerli olacaktır. 10 GB internet Balıkesir ve Çanakkale’de oturan kişilere yüklenecek ve bu kişiler 1 ay boyunca bu internetten yararlanabileceklerdir.

Türk Telekom’un bu kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin Türk Telekom kullanıcısı olması gerekmektedir. Ya da hattını Türk Telekom’a taşımaları yeterli olacaktır.  Yeni hat alındığında da bu kampanyadan yararlanmak mümkündür. Fakat yeni hat alınacak ise Türk Telekom efsane tarifeler ile yeni hat alınması gerekmektedir.  Eğer balık esir ve Çanakkale’de bulunuyor iseniz; efsane 8, efsane 12, prime efsane 20, selfi efsane 10 tariflerini alıp bu kampanyadan bir ay boyunca yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet Dağıtıyor!

Türk Telekom son zamanlarda yaptığı kampanyalar ve verdiği hediyeler ile adından sıklıkla bahsettirmektedir.  Türk Telekom sil süpür kampanyası kapsamında 30 GB’ye kadar internet dağıtıyor. Sil süpür de haftalık ve günlük olarak 30 GB, 5 GB, 10 GB, 2 GB ve 500 GB vermektedir. Aylık olarak ise genelde 10 GB internet hatta tanımlanmaktadır. Bu internetlerden faydalanmak istiyorsanız play stordan sil süpürü indirmeniz ve telefonunuza yüklemeniz gerekecektir. Çıkan ekrana numaranızı ve şifrenizi girerek kaydolduktan sonra sil süpür kampanyalarına tıklayıp size çıkan hediyeden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda sil süpür kampanyasında sadece internet verilmiyor. İhtiyaç duyduğunuz sms ve dakikalarda her Çarşamba günleri hattınıza tanımlanıyor. Bu uygulamayı haftada bir defa yapabilmeniz mümkündür. Kazandığınız hediyeler günlük, haftalık veya aylık olarak hattınıza tamamlanacaktır. Sil süpüre tıkladığınızda sizlere mesaj gelecek ve kampanyanız bildirilecektir. Size mesaj geldikten sonra bedava sms, dakika veya internetinizden yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom kullanıcılarına sürekli kampanya ve bedava internet vermektedir. Özellikle özel günlerde bedava kullanmak için sms, dakika ve internet aktarmaktadır. Fakat birde bunların dışında haftada bir defa sms, dakika ve internet vermektedir. Bu her hafta değişiklik göstermektedir. bu kampanyalardan yararlanmak isteyen kişiler mutlaka telefonlarına Türk Telekom online işlemler uygulamasını indirmesi gerekir. Orada bulunan sil süpüre tıklamanız ve hediyeleri kazanmanız dakikalar içerisinde olacaktır.  aynı zamanda online işlemlerde bir çok indirim kuponu da mevcuttur. Bu indirim kuponları ile orada yazılan sitelerden alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamada bulunan her hediye her Çarşamba günü yenilenmektedir. Yani Çarşamba günü hediye aldı iseniz bir sonraki çarşambaya kadar başka hediyeden yararlanamazsınız. Bir sonraki Çarşamba sabah saat 6:00dan sonra tekrar sil süpür uygulamasına girerek hediye kazanabilirsiniz.  Bu hediyeleri sizin belirlemeniz mümkün değildir. Sizin sadece uygulamaya giriş yapmanız ve sil süpür ü oynamanız gerekecektir. Sil süpür ü oynadığınızda Türk Telekom un size verdiği hediye gözükecek ve ardından sizlere mesaj gelecektir. Genelde Türk Telekom kullanıcılarına internet vermektedir. Şansınıza bağlı olarak interneti 30 GB’ye kadar almanız mümkündür. Bazı zamanlar internetiniz aylık olarak hattınıza tanımlanacağı gibi bazı zamanlarda günlük olarak hattınıza tanımlanacaktır. Bu konu hakkında detaylı bilgi sizlere mesaj olarak gönderilecektir.

 

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı