Türk Telekom Yıl Sonu Bedava İnternet Kampanyası! 2020 Aralık Ayı Türk Telekom Hediye İnternet Nasıl Alınır?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Türk Telekom Yıl Sonu Bedava İnternet Kampanyası! 2020 Aralık Ayı Türk Telekom Hediye İnternet Nasıl Alınır?

GÜNDEM

15 Aralık 2020 Salı 21:09:58

Türk Telekom Yıl Sonu Bedava İnternet Kampanyası! 2020 Aralık Ayı Türk Telekom Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom 2020 yılının sonlarına yaklaştığımız bu günlerde yıl sonu bedava internet kampanyalarını duyurdu. GSM operatörlerinden 2020 yıl sonu internet kampanyaları bir bir açıklanırken Türk Telekom yıl sonu hediye internet kampanyalarına da ilgi yoğun.

Türk Telekom 2020 yılının sonlarına yaklaştığımız bu günlerde yıl sonu bedava internet kampanyalarını duyurdu. GSM operatörlerinden 2020 yıl sonu internet kampanyaları bir bir açıklanırken Türk Telekom yıl sonu hediye internet kampanyalarına da ilgi yoğun. Türk Telekomlular, 2020 yılının son günlerinde internete doyacak! Hafta sonları ve 31 Aralık – 4 Ocak tarihleri arasında sokağa çıkma yasağının uygulanacağı günlerde bolca GB’a ihtiyaç duyan Türk Telekomlular, bedava internet paketi nasıl alınır? Sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Türk Telekom yıl sonu bedava internet kampanyalarının detayları haberimizde sizlerle…

Türk Telekom 2021 yılına sayılı günler kala yıl sonu bedava internet kampanyalarıyla ilgili önemli adımlar atıyor! GSM operatörleri, 2020 yıl sonu Aralık ayı itibariyle bedava-hediye internet kampanyalarıyla abonelerine jest yaparken Türk Telekom’da geri durmadı ve bedava internet kampanyalarını duyurdu. 2020 yılının son bulmasına sayılı günler kala Türk Telekomlular’ı sevindirecek bedava internet kampanyaları nelerdir? Türk Telekom bedava internet nasıl alınır? Türk Telekom 2020 yıl sonu bedava GB yükleme!

Türk Telekom, Aralık ayında sokağa çıkma yasaklarının geri gelmesi ve Koronavirüs pandemisi nedeniyle vatandaşın sokaktan eve çekildiği dönemde bedava internet kampanyalarına hız verdi. Pandemi nedeniyle vatandaşların çok çok zorunlu olmadıkça evden çıkmamaları istendiği için vatandaşlar da çağrılara uyarak evde kalıyorlar. Evde can sıkıntısını önlemek adına internete bağlı olmak ve başta sosyal medya olmak üzere pek çok mecrada paylaşımlarda bulunabilmek için bol bol MB ve GB’a ihtiyaç duyan Türk Telekomlular’a sevindiren haber de geldi! Türk Telekom 2020 yıl sonu bedava internet kampanyaları neler? Detaylar haberimizde sizlerle…

Türk Telekom 2020 Yıl Sonu Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

Türk Telekom, Türk Telekom Online uygulamasını Google Play veya ıOS Store üzerinden indiren kullanıcılarına Sil Süpür özelliğiyle bedava internet dağıtmaya devam ediyor! Uzunca bir süredir devam eden Sil Süpür uygulamasıyla haftalık olarak bedava internete kavuşabilirsiniz. Türk Telekomlular’ın yararlanabileceği Sil Süpür uygulamasıyla kazı kazan mantığıyla belli bir alanı sildikten sonra karşınıza çıkan dakika, sms veya internet hediyenizi otomatik olarak hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Sil Süpür uygulamasıyla Türk Telekomlular’a bedava 30 GB’a kadar internet sunuluyor! Ayrıca Sil Süpür ile yüzlerce dakika ve SMS’te kazanabilirsiniz. Sil Süpür ve Arayanı bil uygulamasıyla MNG Kargo ve Enterprise firmalarından da %40 indirim yakalama şansına sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom E-Fatura Kampanyası

Türk Telekom kağıt israfının önüne geçen ve e-Fatura’ya tabi olan Türk Telekomlular’a 1 GB bedava internet hediye ediyor! Türk Telekom E-faturalılar, 1GB boşluk E-Mail adreslerini yazarak 3008’e SMS gönderip 1 GB bedava internete kavuşabiliyorlar! E-Fatura’ya geçen Türk Telekomlular’ın evlerine kağıt fatura gönderilmiyor ve faturalar online olarak ulaştırılıyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı