Türk Telekom 2020 Ramazan Ayında Hediye İnternet Veriyor 10 GB
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Türk Telekom 2020 Ramazan Ayında Hediye İnternet Veriyor 10 GB

GÜNDEM

24 Nisan 2020 Cuma 13:54:46

Türk Telekom 2020 Ramazan Ayında Hediye İnternet Veriyor 10 GB

Türk Telekom Ramazan ayı içerisinde kampanyalarına devam ediyor. Ramazan ayı içerisinde vatandaşlarımıza bedava internet kampanyaları 2020 yılında da devam ediyor. Özellikle Türk Telekom hem Korona virüs gündeminde hem de Ramazan ayından ötürü ücretsiz internet hediye ediyor! Toplam da 10 GB’a kadar varacak olan bedava internet kampanyası ile hem sahura özel hem de sosyal medyada kullanabileceğiniz deli dolu paketler

Türk Telekom Ramazan ayı içerisinde kampanyalarına devam ediyor. Ramazan ayı içerisinde vatandaşlarımıza bedava internet kampanyaları 2020 yılında da devam ediyor. Özellikle Türk Telekom hem Korona virüs gündeminde hem de Ramazan ayından ötürü ücretsiz internet hediye ediyor! Toplam da 10 GB’a kadar varacak olan bedava internet kampanyası ile hem sahura özel hem de sosyal medyada kullanabileceğiniz deli dolu paketler Türk Telekom tarafından verilecek. İftar ve Sahur programlarına özel olarak ayarlanmış olan ücretsiz hediye internet kampanyaları ile 2020 yılı Ramazan ayı çok daha şenlikli geçecek. Bedava internet deneyimini zaten sürekli olarak müşterilerine sunan Türk Telekom, bu yıl Ramazan ayında çok daha farklı bir detayı ele aldı. Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyaları ile alakalı ayrıntıları ele alan Türk Telekom, SELFY gibi tarifelere özel olarak geliştirdiği paketlerle sudan ucuza Türk Telekom hediye internet kampanyalarına sahip olabileceksiniz. Türk Telekom bedava internet nasıl alınır? Türk Telekom hediye internete katılım şartları? Nasıl yararlanırım gibi sorularınızın detayları…

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyaları 2020 Yılı İçinde Devam Ediyor!

Türk Telekom her yıl yaptığı gibi bu yıl Ramazan ayında da tüm vatandaşlara ücretsiz internet hediye kampanyaları başlattı. Günlük, haftalık ve aylık olacak şekilde ayarlanabilen bedava internet hediye kampanyaları 2020 yılı için büyük bir şenlikle tanıtıldı. Özellikle Günlük 10 GB paketlerini kazanabilenler çok mutlu olacak. SELFY tarifesi içerisinde olan tüm Türk Telekom müşterileri ise özel ayrıcalıklarla karşılaşabilecek. 1 ay boyunca kesintisiz bir şekilde sunulacak olan Türk Telekom bedava internet hediye kampanyaları 2020 yılı Ramazan ayında bizleri mutlu ediyor. 1 ay boyunca kesintisiz bir şekilde bedava internet dağıtacak olan Türk Telekom, hem faturalı hatlar için hem faturasız hatlar için milyonlarca GB hediye edecek. Türk Telekom hat müşterilerinin tamamına en uygun ve en bol GB’lı internet kampanyaları hediye ediyor hem de bedava. Tek yapmanız gereken sadece Türk Telekom’lu olmak. Bu şart dışında aranan herhangi bir şart yok.

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyaları, Günlük, Haftalık ve Aylık 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturasız hatlar için bedava internet kampanyaları düzenliyor. ‘Yükleme Şenliği Kampanyası’ şeklinde adlandırılan kampanya ile beraber Ramazan ayı boyunca yüklediğiniz tüm TL’ler için ücretsiz ve tamamen Ramazan ayı 2020 yılı bedava internet kampanyaları için düzenlenen GB’ları kazanacaksınız. Ancak faturasız hat sahipleri için tek yapmanız gereken herhangi bir TL yüklemesi yaptıktan sonra ‘SENLİK GB’ yazarak 5555’e SMS göndermek! Geri kalanını Türk Telekom senin için yapacak. Bu sayede milyonlarca GB kazanma şansına erişebilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık olacak şekilde düzenlenmiş kampanya ile beraber günlük 10 GB hediye internet kazanma şansınız yüksek.

Türk Telekom’un TL Yüklemelerine İnternet Hediye Kampanyası

Türk Telekom her yıl olduğu gibi bu yıl ramazan ayında da milyonlarca bedava GB internet hediye kampanyaları başlattı. Yükleme sonrasında günlük olarak kazanabileceğiniz 10 GB internet şu şekildedir.

  • 40 TL Yüklemeye Özel Günlük Hediye 10 GB İnternet
  • 50 TL Yüklemeye Özel Haftalık Hediye 10 GB İnternet
  • 100 TL ve Üzeri Yüklemeye Özel Aylık 10 GB İnternet

Türk Telekom Online İşlemler İle Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom Online İşlemler ile milyonlarca GB hediye alabilirsiniz. Cep telefonlarınızın uygulama marketlerinden ‘Online İşlemler’ uygulamasını indirin. Uygulamaya girdikten sonra size Türk Telekom tarafından verilecek olan şifreyle giriş yapın. Eğer şifre verilmediyse ‘Şifre Al’ butonu ile şifre alabilirsiniz. Daha sonrasında giriş yaptıktan sonra ‘Sağ en üst kısımda bulunan hediye kutusuna basılır. Orada ‘Sil Süpür’ uygulamasına bastıktan sonra haftalık ücretsiz hediye internetinizi alabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı