Tüm Türkiye Bunu Konuşuyor! Tepkiler Yağmaya Devam Ediyor! Cani Anne Nurcan Serçe Konuştu!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Tüm Türkiye Bunu Konuşuyor! Tepkiler Yağmaya Devam Ediyor! Cani Anne Nurcan Serçe Konuştu!

GÜNDEM

6 Şubat 2021 Cumartesi 19:40:30

Tüm Türkiye Bunu Konuşuyor! Tepkiler Yağmaya Devam Ediyor! Cani Anne Nurcan Serçe Konuştu!

Tüm Türkiye sosyal medyadan çıkan bu görüntüleri konuşuyor. Annenin kızını canice döverken çıkan görüntüleri büyük tepki ile karşılandı. Olayın ardından anne Nurcan Serçe olayın ayrıntılarını anlattı…

Bugün internete düşen bir annenin kızına uyguladığı şiddet herkesi dehşete düşürdü. Tüm Türkiye canice annenin kızına uyguladığı şiddeti konuşuyor. Olay bugün Kocaeli’nin Körfez ilçesinde yaşandı. Annenin kızını canice döverken sosyal medyada ortaya çıkan görüntüleri herkesi hayrete düşürdü. Bunun üzerine Nurcan Serçeden açıklama geldi. Nurcan Serçe dayakçı bir anne olmadığını savunarak açıklamalarda bulundu. Nurcan Serçe’de videoları sosyal medyadan izlediğini ve çok fazla canının acıdığını ifade etti. İşte dehşet veren olayın detayları ve annenin açıklamaları…

YAŞANAN CANİCE OLAYIN DETAYLARI…

Bugün sosyal medya annenin canice kızını dövdüğü video ile sallandı. Tür Türkiye olay görüntüleri konuşmaya devam ediyor. Nurcan Serçe isimli anne kızı N.B’ye (14) şiddet uyguladığı görüntüler sosyal medyada paylaşılması üzerine herkes bunu konuşmaya başladı. Videonun yayınlanmasının ardından, dakikalar sonra Türkiye genelinde canice yaşanan bu olayın görüntüleri büyük tepki topladı.

Görüntüler üzerine Emniyet Genel Müdürlüğü harekete geçti. Bunun üzerine olayın 14 Nisan 2020 tarihinde yaşandığı belirtilirken, şüpheli annenin o tarihte adliyeye sevk edilip serbest bırakıldığı bilgisi paylaşıldı. Olayın detayları paylaşılırken, evde bulunan 6 çocuğun da halen devlet yurdunda olduğu öğrenilmiştir.

CANİ ANNE’DEN AÇIKLAMALAR!

Milyonlarca kişinin tepki gösterdiği, sosyal medya kullanıcısından tepki gören anne Nurcan Serçe, şiddet görüntüsünün nasıl yayıldığını bilmediğini ifade ederek, şu anda çocukları ile ilgili hiçbir sıkıntısının olmadığını dile getirdi.

OĞLAN ÇOCUKLARI SANA BAKARKEN NASIL TUVALETİNİ YAPIYORSUN DİYEREK DÖVDÜM!

Anne Nurcan Serçe, Devlet koruması altında olan çocuklarına sık sık ziyaret ettiğini belirterek, açıklamalarına şu şekilde devam etti; “Çocuklarımla bir aradayız. Ben o dönemler çok zor bir süreçten geçmiştim. Bir birlikteliğim vardı. Onunla ilgili bir şeydi ama şu an bir sıkıntı yok. Videoyu çeken kişi de eşimdi. Eşim bana tuzak kurdu. Şu an herhangi bir sıkıntı yok. İnanın bana şiddettin herhangi bir açıklaması yok. Hem de hiçbir açıklaması yok. Çocuğa vurma sebebim de söyleyeyim. Kızım bizim bahçe kapısının önüne oturmuş çişini yapıyordu. Yanında da iki tane erkek çocuğu vardı. ‘Ev yok muydu? Oğlan çocukları sana bakarken tuvaletini yapıyorsun’ diyerek dövdüm. Görüntüleri kimin yaydığını bilmiyorum. Nasıl öğrenebilirim onu da bilmiyorum. Kafam o kadar dolu ki.” açıklamasında bulundu.

ŞİDDEN SÜREKLİ OLAN BİRŞEY DEĞİL! KASITLI VE ŞANTAJ İÇİN VİDEO ÇEKİLDİ!

Anne Nurcan Serçe, kızına gösterdiği şiddettin bir defalığına mahsus olduğuna vurgu yaparak açıklamalarına devam etti; “Çocuğunu döven bir anne olsaydım bir sürü video olurdu. Bir kere dövdüm. Çocuklarımın devlet tarafından alınma sebebini de söyledim. Eşimden çocuğum vardı, çocuğu ona vermezsem sosyal medyalarda, haber kanallarında paylaşacağını söylemişti. Ben buna dayanamadığımı söylediğim için alınmasını istedim. Çocuklarım, benim psikolojimin düzelmesi için, kendi psikolojileri düzelmesi için alındı. Psikolojik baskı yaşadığım bir dönemdeydim. Karakollarda ifadeler var, çocuğumun ifadeleri var. Onlara nasıl güzel baktığıma dair ifadeler var. Benim çocuğum 1 haftalıkken eşim onu kaçırdı. Bana bu şekilde şantajlar yaptı. Bu da kasıtlı ve şantaj için çekilen bir videoydu. Şiddet, sürekli olan bir şey değil. Ben çocuklarıma yıllardır bakıyorum. Ben ilk eşimden ayrıyım, bu benim ikinci birlikteliğimdi. İlk eşimden kızım 4 yaşındayken ayrıldım. 4 tane daha çocuğum var” açıklamasında bulundu.

“BEN DARPÇI, DAYAKÇI BİR ANNE DEĞİLİM Kİ”

Anne Nurcan Serçe, “Çocuklarımı tabi ki geri alacağım” diyerek, sözlerini şu şekilde devam etti: “Ben darpçı, dayakçı bir anne değilim ki. Ben o videoları sosyal medyada izledim. O videoların, o dayağın hiçbir şekilde açıklaması yok. Ben kendimi savunmuyorum. Çocuğumu dövdüğümü savunmuyorum. O kadar canım acıdı ki. Çocuğum ‘anne yapma’ diyor, ‘anne’ diyor ben ona vuruyorum. Bunun hiçbir açıklaması yok” açıklamasında bulundu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı