Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

THY Çin ve Amerika Uçuşlarına Başlıyor!

GÜNDEM

12 Haziran 2020 Cuma 11:56:54

THY Çin ve Amerika Uçuşlarına Başlıyor!

Çin’e uçuşlar başlıyor. Türk Hava Yolları yaptığı açıklamada Amerika ve Çin’e uçuşların 19 Haziran’da başlayacağını duyurdu.

Çin’e uçuşlar başlıyor. Türk Hava Yolları yaptığı açıklamada Amerika ve Çin’e uçuşların 19 Haziran’da başlayacağını duyurdu.

THY, Koronavirüs salgını nedeniyle ara verdiği uçuşlara kademe kademe başlıyor. Türk Hava Yolları yaptığı duyuruda Haziran ayı yurt içi ve yurt dışı seferlerini açıkladı. THY’nin internet sitesinde yaptığı açıklamada Haziran ayı uçuşları açıklandı.

Buna göre THY, Çin’in Şangay şehrine 19 Haziran’da, Hong Kong ile Güney Kore’nin başkenti Seul’a 24 Haziran’da uçuşların yeniden başlayacağını kaydedildi.

Ayrıca ABD’nin Chicago ve Washington şehirlerine 19 Haziran’da, Miami’ye 22 Haziran’da, Los Angeles’a 24 Haziran’da uçuşların devam edeceği açıklandı.

THY yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yaptığımız titiz çalışmaların sonucunda daha sağlıklı ve güvenli standartlara sahip uçuşlarla sevdiklerimize, keşiflerimize ve biriktirilecek anılarımıza tekrar kavuşuyoruz.

Bu dönemde plan yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere esnek seyahat imkanları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 20 Haziran 2020’ye kadar alacağınız biletlerinizi 31 Aralık 2021 tarihine kadar yapılacak başka bir uçuş için değiştirebilir ya da tarihini daha sonra belirlemek üzere biletinizi açığa aldırabilirsiniz. Detaylı bilgi için esnek seyahat sayfamızı incelemeyi unutmayın.”

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı