Taksim'in Ortasında Barış Murat Yağcı'dan Nisa Bölükbaşına Evlilik Teklifi! Evet mi dedi? Hayır mı?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Taksim’in Ortasında Barış Murat Yağcı’dan Nisa Bölükbaşına Evlilik Teklifi! Evet mi dedi? Hayır mı?

GÜNDEM

7 Ocak 2021 Perşembe 21:13:25

Taksim’in Ortasında Barış Murat Yağcı’dan Nisa Bölükbaşına Evlilik Teklifi! Evet mi dedi? Hayır mı?

Nisan Bölükbaşı, Barış Murat Yağcı’nın evlenmek teklifine ne cevap verdi? Nisan Bölükbaşı Evet mi dedi? Nisan Bölükbaşı Hayır mı dedi?

Survivor 2020 yarışmasının dikkat çeken isimlerinden Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı yarışmanın ardından aşk yaşadıklarına dair haberlerle sürekli gündeme gelmeye devam ettiler. İki isim de çıkan bu haberleri sürekli olarak yalanlamışlar ve kesin bir diller de inkar etmişlerdi.

Ardından sosyal medyada çıkan videolarla beraber aşk yaşadıklarını kabul etmişlerdi. Aşk yaşadıklarını kabul eden çift bira adım daha ileriye giderek Barış Murat Yağcı Taksim’in ortasında Nisa Bölükbaşına evlenme teklifinde bulundu. Peki Nisa ne cevap verdi?

SOSYAL MEDYA HESABINDAN AŞKLARINI İLAN ETTİLER!

Survivor yarışmasının adından ikilinin adından çok söz edilmesi üzerine haklarında bir sürü çıkan aşk haberlerini de yalanladılar. Sosyal medyada sürekli haklarında çıkan haberlerin ardından ikiliden aşk itirafı geldi. Sosyal medya hesaplarından yayınladıkları öpüşme fotoğrafları ile aşklarını itiraf ettiler. Aşklarını bu sosyal medya hesapları üzerinden paylaştıkları fotoğraf ile duyurdular.

İSTİKLAL’İN ORTASINDA EVLİLİK TEKLİFİ!

Haklarında çıkan aşk dedikodularını artık saklamayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı çifti aşkları bir adım daha atarak bir sonraki aşamaya geçtiler. Oyuncu Barış Murat Yağcı, İstiklal Caddesi’nin ortasında dizlerinin üzerine çökerek herkesin ortasında Nisa Bölükbaşı’na evlilik teklifi etti. İstiklal caddesinin ortasında, evlilik teklifi ile beraber tüm vatandaş Nisa’ya “Evet” de diyerek tezahüratta bulundular. Barış Murat Yağcı ve etraftan yükselen seslerin ardından, Nisa Bölükbaşına yaptığı  evlilik teklifine herhangi bir cevap alamaması dikkatlerden kaçmadı.

Herkes Nisa Bölükbaşı’nın Barış Murat Yağcıya yaptığı evlilik teklifine ne cevap vereceği merak ediliyor. Teklif anında Barış Murat Yağcı’ya cevap vermemesi yapılan Evet’de eylemlerine karşılık alamaması dikkatlerden kaçmadı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı