Survivor 2021'den Kim Diskalifiye Edildi! Cemal Hünal Diskalifiye mi Edildi! Hastalığı Ne?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Survivor 2021’den Kim Diskalifiye Edildi! Cemal Hünal Diskalifiye mi Edildi! Hastalığı Ne?

GÜNDEM

11 Ocak 2021 Pazartesi 23:17:21

Son Güncelleme: 11/01/2021 23:23:04

Survivor 2021’den Kim Diskalifiye Edildi! Cemal Hünal Diskalifiye mi Edildi! Hastalığı Ne?

Cemal Hünal Survivor 2021’den diskalifiye mi edildi? Hastalığı sebebi ile yarışmadan ayrılıyor mu? Rahatsızlığı ne?

2021 yeni sezona bomba gibi başlayan TV8’in sevilen ve reyting rekorları kıran yarışması sevenlerini ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta cumartesi günü ilk bölümü ile ekranlara gelmesinin ardından büyük bir heyecanla izlenmeye devam ediyor. Bir kaç gündür gündeme gelen bir haber de izleyenleri üzüyor ve bununla ilgili araştırmalar devam ediyor.

Gündeme gelen Cemal Hünal diskalifiye edildi haberlerinin cevabı araştırılıyor. Cemal Hünal diskalifiye mi edildi? Yoksa rahatsızlandı mı? Kim diskalifiye edildi? Survivor severler araştırmalarını sürdürüyor…

CEMAL HÜNAL’IN RAHATSIZLIĞI NE?

Cemal Hünal Survivor 2021’de sevenlerinin ilgisini çekmeye devam ediyor. 2021 yeni sezonunda ilk hafta yaşadığı rahatsızlık nedeniyle izleyenlerin sevenlerin gündeminde yer almaya başlamıştı. Bu akşam yayınlanan bölümün fragmanında Acun Ilıcalı’nın “yarışmaya devam edememe ihtimalin var” dediği bölüm merak edilirken, burada bahsedilen ismin ünlü oyuncu olduğu iddia edilmektedir. Bu haberin ardından yarışmacıların gözyaşlarına boğulduğu anlar görüntülendi.

CEMAL HÜNAL DİSKALİFİYE Mİ EDİLDİ?

Yeni sezonda ekranlardaki yerini alan sevilen ve reyting rekorları kıran Survivor 2021 sezonu hız kesmeden devam ediyor. Fakat bir kaç gündür gündeme gelen yarışmada ünlüler takımında boy gösteren iddialı ve sevilen isimlerden Cemal Hünal yaşadığı rahatsızlık nedeniyle dokunulmazlık oyununda yer alamadı. Bu kapsamda gündemde yer alan haberlere göre ünlü oyuncunun diskalifiye edildiği konuşmaları gündemde yer almaya devam ediyor.

SURVİVOR 2021’DEN ÜZÜCÜ HABER!

Sevilen ünlü oyuncu Cemal Hünal “Köpekbalıkları, zehirli vatozlar, bolca yılan, iguanalar, tarantulalar, kocaman ıssız bir ada… Tam bana göre!” cümleleri ile Survivor 2021’e damga vurmuştu. Bu iddiasıyla yarışmada boy gösteren ünlü oyuncu Cemal Hünal’ın geçirdiği sağlık problemi ile yarışmaya devam edemeyeceği açıklaması yapıldı. Tüm yarışmacıların üzüntüye göz yaşlarına boğulduğu anlar gözlerden kaçmadı!

SURVİVOR 2021 CEMAL HÜNAL KİMDİR?

Son günlerde Survivor 2021 yarışmasına katılması ile de gündeme gelen Cemal Hünal 2 Ekim 1976 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Saint Benoit Fransız Lisesi’nde iki yıl okumasının ardından yaşadığı disiplin sorunu sebebiyle ailesi tarafından İskoçya’ya, Gordonstoun International Summer School’a gönderilmiştir. Lisenin ardından Londra’da tasarım okumaya karar vermesinin ardından bir süre burada yaşayarak ardından oyunculuk eğitimi için Los Angeles’a gitmiştir.

Ayrıca Cemal Hünal Ucla Extension’da, Santa Monica College’de ve London Film School’da tiyatro ve sinema eğitimini almıştır. Amerika Birleşik Devletleri’nde çeşitli kısa filmlerde oynamıştır. Ardından Çağan Irmak’ın yönetmenliğini yaptığı Ulak ve Issız Adam filmlerinde  başrol oyuncusu olarak yer alarak adından çok söz ettirmiştir. Ünlü Oyuncu Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam dizisindeki Murat rolü için Osmanlı tekniğine dayalı dövüş için Polonyalı hocalardan eğitim almıştır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı