Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Son Dakika! Sağlık Bakanlığı Açıklama Yapıyor

GÜNDEM

16 Mart 2020 Pazartesi 20:15:28

Son Güncelleme: 16/03/2020 20:24:27

Son Dakika! Sağlık Bakanlığı Açıklama Yapıyor

Sağlık Bakanlığı Fahrettin Koca canlı olarak basın toplantısı gerçekleştiriyor. Vaka sayısının arttığını söyleyen Fahrettin Koca, pozitif vakas sayısını gece yarısından önce açıklayacağını söyledi. Can kaybı henüz olmadığını ancak beklediklerini ifade etti.

Sağlık Bakanlığı Fahrettin Koca canlı olarak basın toplantısı gerçekleştiriyor. Vaka sayısının arttığını söyleyen Fahrettin Koca, pozitif vaka sayısını gece yarısından önce açıklayacağını söyledi. Can kaybı henüz olmadığını ancak beklediklerini ifade etti.

Türkiye’de koronavirüs vakalarının artması sonucunda Sağlık Bakanı Fahrettin Koca vaka sayısının arttığını söyledi. Ancak rakamı daha sonra paylaşacağını söyledi.

Fahrettin Koca, şu ana kadar can kaybı olmadığını ancak beklediklerini söyledi. Önümüzdeki 2-3 haftanın çok önemli olduğunu söyledi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, tüm önlemleri aldıklarını yineledi.

“YURTLARA YERLEŞTİRDİK ÇÜNKÜ HASTANELERE ACİL VAKALARI GÖNDERİYORUZ YER KALMALI”

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca vatandaşları tekrar tekrar uyardı. Umreden gelen vatandaşları 14 gün izole edilmesi için yurtları kullanmaları için hastaneleri acil vakalar için kullanmak istedikleri bu nedenle yurtları uygun görüklerini söyledi.

TÜRK TABİBLER BİRLİĞİNE CEVAP VERDİ

Fahrettin Koca, Türk Tabibler Birliği’nin bugün yaptığı açıklamalar için ise, o açıklamalara çok şey söyleyebilirim ama birlik ve beraberliği sağlamaya çalışıyoruz dedi.

Ayrıntılar geliyor…

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı