Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Son Dakika! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu İstifa Etti!

GÜNDEM

12 Nisan 2020 Pazar 21:37:18

Son Güncelleme: 12/04/2020 22:09:15

Son Dakika! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu İstifa Etti!

Son dakika! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu istifa ettiğini açıkladı. Süleyman Soylu Twitter hesabından istifa ettiğini duyurdu!

Son dakika! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu istifa ettiğini açıkladı. Süleyman Soylu Twitter hesabından istifa ettiğini duyurdu!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı açıklamada, haftasonu verdiği sokağa çıkma yasağının yanlış şekilde uygulandığı nedeniyle özür diledi ve sorumluluğu üzerine alarak istifa etti.

Süleyman Soylu nun istifası için Sinan Meydan “S.Soylu sokağa çıkma yasağını açıklarken dört kere”Bu kararı Sayın Cumhurbaşkanının bilgisi dahilinde aldıklarını”söyledi.Şimdi kararın tamamen kendi kararı olduğunu belirterek istifa ediyor.Bizdeki Başkanlık Sistemi tam da bu!Olumlu her şey başkana,olumsuz her şey bakana yazar!” İfadelerini kullanarak, Soylu’nun demelerindeki farka dikkat çekti.

Sosyal medyada da Süleyman Soylu nun damat Berat Albayrak ile kavgalı olduğu yazıldı.

“Gayretle ve titizlikle yürütülen bir süreçte, tamamen salgının önlenmesine yönelik hafta sonu sokağa çıkma kararınının uygulanmasının sorumluluğu, her yönüyle şahsıma aittir. Başlangıçta kısıtlı saatlerde de olsa ortaya çıkan görüntüler, mükemmel yönetilen bu süreçle uyuşmadı.. Yaşadığım onca tecrübe, sorumluluk kısmı üzerimizde olan bu olayda, böyle görüntülere yol açmamalıydı. İyi niyetle, hafta sonunda salgını ve bulaşı bir nebze durdurabilmek adına atılan bir adımdı. Hiç bir zaman zarar vermek istemediğim Aziz Milletimiz, hayatımın sonuna kadar da sadık olacağım Sayın Cumhurbaşkanım beni bağışlasın… Onurla yürüttüğüm İçişleri Bakanlığı görevimden ayrılıyorum… Tüm dostlara, mesai arkadaşlarıma Allahaısmarladık.. Allah milletimizi korusun…” dedi

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı