Son Dakika: Dere Yatağında Ölü Bulunan İkranur'un Katili Amcası Çıktı! İşte Dehşet Veren İtiraflar!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Son Dakika: Dere Yatağında Ölü Bulunan İkranur’un Katili Amcası Çıktı! İşte Dehşet Veren İtiraflar!

GÜNDEM

15 Şubat 2021 Pazartesi 19:30:16

Son Güncelleme: 15/02/2021 19:31:50

Son Dakika: Dere Yatağında Ölü Bulunan İkranur’un Katili Amcası Çıktı! İşte Dehşet Veren İtiraflar!

8 ay önce ölü olarak bulunan İkranur’un ölümüne dair tüm detaylar ortaya çıktı. Gerçekleştirilen soruşturmanın ardından dehşete düşüren ölümün cinayet olduğu ortaya çıktı. Meğer katili en yakınlarıymış! İşte olayın perde arkası ve itiraflar…

Geçtiğimiz yıl herkes İkranur’un ölümü ile yasa boğulmuştu. Günlerce Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kaybolan İkranur aranmıştı. Giresun’da geçtiğimiz yıl bahçede otlayan ineklere bakacam diyerek evden gittikten sonra kaybolan İkranur, 3 gün sonra da derede cansız bedeni bulunmuştu.

Bugün İkranur Tirsi’nin (7) ölümüne dair son dakika gelişmesi yaşandı. Müge Anlı programında İkranur’un ölüme ile ilgili yeni gelişme yaşandığını ve İkranur’un katilinin itirafta bulunduğunu belirtti.  Konuyu programında işleyen Müge Anlı, katilden itiraf geldiğini herkese duyurmuştur. Bunun üzerine ölümüne, katiline dair tüm detaylar ortaya çıktı…

CİNAYET ŞÜPHESİ ÜZERİNE BAŞLATILAN ARAMALAR SONUÇ BULDU!

Giresun’un Bulancak ilçesinde 27 Haziran tarihinde evinin yakınındaki bahçeye ineklere bakmaya gidiyorum diyerek kaybolan İkranur’un 3 gün sonra derede cansız bedeni bulunmuştur. Bunun üzerine ailesi ve tüm Türkiye üzüntüye boğulurken,  İkranur Tirsi’nin (7) ölümüyle ilgili, cinayet şüphesi üzerine başlatıldı ve soruşturma devam ediyordu. Bunun üzerine olayın üzerinden 8 ay geçtikten sonra  İkranur olayı  aydınlatıldı. Bunun üzerine İkranur’un dedesi ve amcasının da aralarında olduğu 7 kişi gözaltına alınarak sorguları yapılmaya devam ediyordu. Yapılan Gözaltı ardından akıl almaz ilk itiraf geldi.

MİNİK İKRANUR’UN KATİLİ ÖZ AMCASI ÇIKTI!

Ailesinin yakınlarının gözaltına alındığı sorguda akıl almaz itiraf en yakınlarından geldi.

7 yaşındaki İkranur Tirsi’nin katili 14 yaşındaki öz amcası S.T. çıktı. Cinayeti itiraf eden S.T. ‘Kasten öldürme’, ablası Ayşe Tirsi ise ‘Delilleri karartma suçuna yardım’ suçlamasıyla tutuklama talebiyle nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesi’ne sevk edilmiştir. İkranur 14 yaşındaki öz amcası tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Gerçekleştirilen sorguda olayın nasıl olduğuna dair tüm detaylar ortaya çıktı…

ŞÜPHELİLER SORGUYA ALINDI DETAYLAR ORTAYA ÇIKTI!

Aylar sonra İkranur’un ölümüne dair sır perdesinin aralanması için Giresun İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, İkranur Tirsi’nin ölümü ile ilgili yürütülen soruşturma kapsamında ailesinde 7 kişi gözaltına alındı. İkranur’un dedesi, amcası, 3 halasının da yer aldığı 7 kişinin, sorgusu devam ederken sır perdesi de aralanmaya başladı. Ekipler, 7 şüpheliyi çapraz sorguya da alarak, olayı tüm detaylarıyla aydınlatmaya çalışıyorlar.

İKRANUR’UN AMCASI VE HALASI TUTUKLANDI!

Yapılan çapraz sorgu ile beraber İkranur’un ölümünde cinayet şüphesi üzerine gerçekleştirilen soruşturmada küçük kızın amcası S.T. (14) göz altına alınırken ‘Kasten öldürme’, suçuyla, İkranur’un halası Ayşe Tirsi ise ‘Delilleri karartma’ suçundan sevk edildikleri Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanmıştır.

İKRANUR’UN KATİLİ AMCASI’NIN ŞOK EDEN İFADELERİ!

Sorguya alınan amca, cinayeti itiraf etti. Amca S.T., ifadesinde olay günü harman alanında İkranur’un yaramazlık yaptığı iddiasında bulunarak, “Harman alanındaydık. İkranur biraz şımarık kızdı. Olay günü sağımı solumu çekiştirdi, koluma vurdu. Ben de ona vurdum, tokat attım yere düştü. Bu sırada ağlamaya ve bağırmaya başladı. Kimse duymasın diye susturmak için ağzını kapattım. Nefessiz kalınca öldü. Ben de ablama haber verdim. Ablamla birlikte harmanlık alandan İkranur’un cansız bedenini taşıyıp dereye attık” açıklamasında bulundu.

HALA’DA DELİL KARARTMA SUÇUNDAN TUTUKLANDI!

İkranur’un halası, Delil karartma’ suçundan tutuklandı. Hala Ayşe Tirsi’nin sosyal medya paylaşımları ortaya çıkmıştır. Ayşe Tirsi’nin İkranur’un ölümünün ardından üzüntüsünü ifade ettiği ‘Sevda Tirsi’ adlı sosyal medya hesabında paylaşımlarda bulundu; “Kuzum yeni bir yıla sensiz girdik kardeşlerin buradaydı sen yoktun. İkram seni çok özledik sensiz yeni yılın hiçbir önemi yok. Ha 2020 ha 2021 ne fark eder sen olmadıktan sonra ama yine de yeni yılımız kutlu olsun meleğim seni çok özledim, seni çok seviyoruz İkranur’um” paylaşımında bulunmuştur.

Farklı bir paylaşımda bulunan, Ayşe Tirsi’nin diğer paylaşımında ise ‘İkranur’um seni çok özledim seni unuttuk sanma sakın. Hala kalbimizde ve aklımızdasın, seni çok seviyorum. Hepimiz seviyoruz. Hiçbir açıklama yok, bir haber yok. Ama inşallah çıkacak, peşini bırakacağımızı sanmasın, kimse adalet yerini bulmazsa, biz halaların olarak amcaların baban babaannen deden peşini bırakmayacağız” diyerek sözde üzüntüsünü bu şekilde paylaştı.

İLLA BİR ÇOCUK DAHA MI ÖLSÜN! BÖYLE KATİLLERİN YAKALANMASI İÇİN!

Ayşe Tirsi, İkranur’un ölümünün üzerinden geçen süreyi hatırlatarak olayın aydınlatılamamasına tepki gösterdiği bir başka sosyal medya paylaşımında ise şu ifadeleri kullandı; “Benim kuzum yerinde rahat yatamıyor katili çıkmadı diye, biz yeğenimin mezarının başına doğru düzgün gidemiyoruz bu yüzden. Neredeyse 5 ay oldu, hiçbir şey yok ortada. İlla bir çocuk daha mı ölsün, böyle katillerin yakalanması için. İnşallah sana bunu yapan yakalanır sende rahat uyursun biz de rahatlarız” diyerek paylaşımda bulundu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı