Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Sıla’nın Canlı Yayını Kapattığını Sandıktan Sonraki Hareketi Şok Etti!

GÜNDEM

25 Mart 2020 Çarşamba 14:45:48

Sıla’nın Canlı Yayını Kapattığını Sandıktan Sonraki Hareketi Şok Etti!

Şarkıcı Sıla’nın canlı yayını gülücüklerle öpücüklerle kapattığını sandı ve “Off Kurtulduk” hareketi yaptı. Sıla canlı yayının açık kaldığını fark eder etmez hemen panikle kapattı.

Şarkıcı Sıla’nın canlı yayını gülücüklerle öpücüklerle kapattığını sandı ve Off Kurtulduk Bıkkınlık hareketi yaptı. Sıla canlı yayının açık kaldığını fark eder etmez hemen panikle kapattı.

Ahmet Kural’ın kendisini dövdüğü söyleyerek gündemi uzun süre meşgul etikten hemen sonra evli Hazer Amani ile aşk yaşamaya başlayan Sıla, yine gündeme yapmacılıkla suçlanarak geldi.

Şarkıcı Sıla koronavirüs nedeniyle evinden canlı yayın açarak hayranlarıyla konuştu ve şarkılar söyledi. Canlı yayını öpücüklerle, sevgi sözleriyle ve gülücüklerle kapattığını sanan Sıla anında bıkkınlık hareketi yaptı. Sıla canlı yayının kapanmadığını anladığı anda aman hareketi yaparak yayını panikle kapattı.

Sıla’nın bu hareketi yapmacıklık olarak algılandı ve tepki topladı. Sıla Gençoğlu henüz hareketiyle ve gelen eleştirilerle ilgili bir yorum yapmadı.

Sıla, bir süredir yapmacık ve samimi olmadığı gerekçesiyle eleştiriliyordu. Sıla’nın bu son hareketine ne diyeceği ise merak konusu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı