Sıfır Araç Almak İsteyenler 34 bin TL İndirim Geliyor
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Sıfır Araç Almak İsteyenler 34 bin TL İndirim Geliyor

GÜNDEM

25 Aralık 2020 Cuma 22:20:56

Sıfır Araç Almak İsteyenler 34 bin TL İndirim Geliyor

Son 2 yıla damgasını vurmuş olan korona virüs salgını ile birlikte tüm dünyada ekonomik sıkıntılar yaşandı. Virüsün daha da yayılmasını engellemek için birçok ülke kendi tedbirleri gereğince karantina kararı aldı. Karantina kararı doğrultusunda birçok kişi evlerinden dışarı çıkmazken birçok işyeri, firma, işletme ve fabrika karar doğrultusunda çalışma saatlerini azalttı ve üretimde kısıtlamaya gitti.

Üretilen ürünlerin bir an önce satılması için üretime ara veren firmalar ve fabrikalar ellerindeki ürünleri de üretim kısıtlaması nedeniyle daha yüksek fiyatlardan satışa sundu. Birçok işletme ve fabrika ekonomik olarak korona virüsten olumsuz yönde etkilenirken vatandaş da yüksek fiyatlardan dolayı oldukça zor durumda kalarak şikâyet etmeye başladı.

Ekonomik sıkıntılar genel olarak en çok araç fiyatları üzerinde etkili oldu. Genel olarak ithal bir şekilde otomobil ve araç sektöründe yer alan ülkemiz de bu durumdan olumsuz yönde etkilendi. Gelen ÖTV zammı ile birlikte araç fiyatlarında da oldukça yükselme yaşandı. Araç almak isteyen kullanıcılar bankalardan çekmek istedikleri kredilerde de yüksek faiz oranlarıyla karşılaşınca sıfır araç almak isteyenler için daha da zorlu bir durum haline geldi.

İkinci el araçlar üzerinde son dönemlerde artış gösteren fiyatlar birçok dolandırıcılığı ve düzenbazlığı da beraberinde getirdi. İkinci el araç almak isteyen kişiler aracı ilk önce ekspertize sokarak aracın hasar durumları ile ilgili bilgiler edinmektedir. Ekspertiz raporları üzerinde yapılan dolandırıcılık üzerine ise kişiler genel olarak sıfır araç almak için başvurularda ve araştırmalarda bulunmaya başladılar. Sıfır araç almak isteyen kişiler de yüksek faiz oranları ve yüksek fiyatlarla karşılaştıklarında oldukça zor durumda kaldılar. 2020 yılı içerisinde korona virüs salgının etkisi açıkça gözlenirken otomobil ve her türlü motorlu araçlarda da artış gösteren fiyatlar vatandaşları zor durumda bıraktı.

İkinci el araba pazarlarındaki dolandırıcılık ve arabaların genel olarak eski modellerden meydana gelmesi insanları sıfır araç almaya yöneltti. İkinci el araç fiyatlarının da oldukça yüksek olması insanları sıfır araç almaya yönelten bir diğer sebep olmakla birlikte basit bir hesaplamayla birlikte ikinci el araç için verilen fiyatlar çok daha zararlı olmaktadır. Sıfır araç almak isteyenler kredi çekerek veya başka bir yöntemle birlikte araştırmalarda bulundular.

Sıfır Araç Almak İsteyenlere 34 Bin TL İndirim Müjdesi

Ülkemizde genel olarak ithal araçlar yer alırken fiyatları da yerli araçlara göre aynı oranda fazladır. Alım gücünün oldukça düştüğü son dönemlerde sıfır araç fiyatları oldukça el yakar hâle gelmiştir. Yaşanan ekonomik olaylardan dolayı sıfır araç fiyatlarında gerçekleşen artış sebebiyle insanlar ikinci el araçlara yönelirken onlarında fiyatının yüksek olması sebebiyle zor durumda kalmaktadır.

Sıfır almak isteyenlere 34 bin TL indirim müjdesi ise Hyundai firmasından geldi. Yalnızca 34 bin TL indirim ile kalmayarak aynı zamanda da 6 ay ertelemeli taşıt kredisi kampanyası sunan Hyundai birçok sıfır el araç almak isteyen kişi için umut oldu. Düzenlenen kampanya dâhilinde nakit ödeme ile araç almak isteyen kişiler Hyundai Tucson modelinde 34 bin TL indirim müjdesi verildi.

Hyundai Tucson Alana 34 Bin TL Nakit İndirimi

Düzenlene kampanya doğrultusunda nakit ödeme ile araç almak isteyen kişiler Hyundai Tucson ile 34 bin TL indirim özelliğinden faydalanabilecek. Yaşanılan bu zor dönemlerde ise Hyundai yapmış olduğu kampanya ile birlikte sıfır araç almak isteyenlere 34 bin TL indirim müjdesini vererek heyecan uyandırdı. Taşı kredisi kampanyasından da faydalanmak isteyen kişiler için ise 100 bin liraya kadar 0.99 faiz oranı ve 15 aya varan araç kredisi fırsatı sunuldu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı