Sakarya'da Dehşet Veren Olay! Şüpheli Çantadan, Et, Kemik Parçaları ve Ayak Çıktı!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Sakarya’da Dehşet Veren Olay! Şüpheli Çantadan, Et, Kemik Parçaları ve Ayak Çıktı!

GÜNDEM

14 Ocak 2021 Perşembe 16:58:55

Sakarya’da Dehşet Veren Olay! Şüpheli Çantadan, Et, Kemik Parçaları ve Ayak Çıktı!

Sakarya’da dehşet veren olayda yeni ipuçlarına rastlandı? Çanta’dan neler çıktı? Çanta kime ait? Çantadan çıkan et ve kemik parçaları kime ait…

Alınan son dakika haberine göre, dehşet veren bir olay yaşandı. Duyanları dehşete düşüren olay Sakarya’nın Serdivan ilçesinde dün yaşandı. Alınan habere göre bir çanta içerisinde bulunan ve bir insana ait olduğu tahmin edilen kemikler bulunduğu bilgisi paylaşıldı. Burada bulunan kemiklerden alınan doku örnekleri, İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Bununla beraber bugün olayla ilgili yeni bir son dakika gelişmesi daha yaşandı. Bulunan bu çantanın ardından olay yerinin yakınlarında yeni bir çanta daha bulunduğu belirtildi. Bulunan bu çantadan da et ve kemik parçaları çıktı. Yaşanan bu olayla beraber bölgede ceset araması yapmak için Yalova Emniyet Müdürlüğü’nden dalgıç polisler de olay yerine geldi.

POLİSLER VE AFAD EKİPLERİ ARAŞTIRMALARI SÜRDÜRÜYOR!

Polis ve AFAD ekipleri, tarafından olay yerinde, Çark Deresi’nde yeniden detaylı arama çalışması başlatıldı. Olay yerinde tüm çalışmalar sürerken, polis ekipleri dere yatağında araştırmaları sürdürürken, AFAD ekipleri ise botla suda aramalarına devam ediyor.

AFAD görevlileri dereye girerek suya sarkan çalıların aralarına kadar tüm her yeri araştırdı. Burada bulunan polisler ise dere yatağında bulunan tüm poşetlere ve çalıların arasına bakarak detaylı bir şekilde araştırmalarını sürdürüyor.

SPOR ÇANTADA CESET PARÇALARI VE KEMİKLERİ BULUNDU!

Adapazarı ilçesi Karaman mevkisinde, Çark Deresi kenarında duyanları görenleri hayrete düşüren olay yaşandı. Olay dün akşam saatlerinde spor çanta içerisinde insana ait olduğu düşünülen, ceset parçaları bulundu. Bunun üzerine bölgeye gelen polis ekipleri, çalışmalarına sabah saatlerinde yeniden başlamışlardır.

Ekipler tarafından yapılan araştırmalar, yaklaşık 150 metre uzaklıkta içinde yeni parçalar olan başka  bir çanta daha bulunmuştur.

Cumhuriyet savcısı ve ekiplerin yaptıkları detaylı incelemelerin ardından, bulunan insana ait olduğu düşünülen parçalar  araştırılmak üzere tabuta konularak Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk  Kampüsü Otopsi Merkezine götürülerek incelenmeye alınmıştır.

Yapılan araştırmalar da ekiplerin çanta üzerinde buldukları, şüpheli ya da şüphelilere ait olabileceği  değerlendirilen parmak izlerine rastladığı bilgisi paylaşıldı.

ÇANTA’DAN BİR DE AYAK ÇIKTI!

Sakarya’da yaşanılan bu olayda araştırmalar devam ederken, Çark Deresi içerisi ve kenarlarında polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışma daha kapsamlı olarak genişletildi. Yapılan çalışmalar sırasında yine farklı fakat benzer bir çantada bir de ayak bulundu. Bölgede ayrıca aynı tipte içi boş bir çanta ile içerisinde elbiselerin bulunduğu büyük bir poşete daha rastlandı.

İçerisinden et ve kemik parçaları çıkan ikinci çanta ise Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü’nde bulunan Otopsi Merkezi’ne incelenmek üzere gönderilmiştir. Burada bulunan çantalardaki parçaların, diğer parçalarla eşleştirilmesinin ardından, parçaların aynı cesede ait olduğu belirlenmiştir. Bu kapsamda cinayetin yaklaşık 1 ay önce gerçekleşmiş olabileceği ihtimali üzerinde durulduğu bilgisine varıldı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı