Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Onur Büyüktopçu İsyan Etti: Ünlüler Dünyası Çok Pis Bir Dünyaymış

GÜNDEM

13 Şubat 2020 Perşembe 22:05:28

Onur Büyüktopçu İsyan Etti: Ünlüler Dünyası Çok Pis Bir Dünyaymış

Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Koray karakteri ile popülerleşen Onur Büyüktopçu’dan tartışma yaratacak sözler.

Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Koray karakteri ile popülerleşen Onur Büyüktopçu’dan tartışma yaratacak sözler.

Kiralık Aşk dizisinin ardından Tv 8’de Yemekteyiz programında sunuculuk yapmaya başlayan, daha sonra programdan ayrılan Onur Büyüktopçu ünlüler dünyası ile ilgili tartışma yaratan sözler söyledi.

Herkesin birbirinin kuyusunu kazmaya çalıştığını söyleyen Büyüktopçu, “Bu kadar pis olduğunu bilseydim ünlü olmak istemezdim.” dedi.

“ÜNLÜ OLMAYAN İNSANLARIN DA ÖZEL HAYATLARINDA NELER OLUYOR GÖRÜYORUZ”

Onur Büyüktopçu, magazin gündemini sarsan ilişkiler için “Bu ilişkileri ünlüler yaşadığı için ses getiriyor normal hayatta neler yaşanıyor görüyoruz. Sabah programlarında neler neler var görüyoruz. Tabii ünlüler de biraz daha çeki düzen vermeleri gerekir. Ben de beş senedir bu camianın içindeyim. Ben de her tarafa gidiyorum, kız arkadaşlarımla erkek arkadaşlarımla… Ben olduğum gibiyim kız arkadaşımla çekildiği fotoğrafları hikayeme de koyuyorum. Hiçbir zaman da ‘sevgili’ diye haber çıkmıyor. Ben başka kafalarda bir adamım.”

İhanete uğradığını da söyleyen oyuncu “Sevgili olarak değil, çok değer verdiğim arkadaşlarımın arkamdan bir laf bile söylemesi yüzüme gülüp arkamdan konuşması bu bile ihanettir. Bu olay bizim camiada çok. Biraz da insan ilişkileriyle ilgi bir şey… Bu yüzden ben biraz daha mesafeli oldum insanlara karşı. Hele ki ünlü olduktan sonra insanlar açığını yakalama peşindeki…

“ARKAMDAN İŞ ÇEVİREN YAPIMCIMA GİDİP PROGRAMI BANA VER DİYEN BİR SÜRÜ İNSAN VARMIŞ”

Onur Büyüktopçu camiada çok fazla ikiyüzlü insan olduğunu şu cümlelerle anlattı:

“Giydiğin kıyafet, takıldığın insanlar gittiğin mekanlar ne olursa olsun ünlülerin biraz daha çeki düzen vermesi gerekir. İki-üç senedir arkamdan neler çevrildiğini çok duydum..Benimle tanışan, görüşen sonra yapımcıma gidip ‘Onur’un elinden al bu işi, bana ver’ diyen bir sürü insan da var, yok değil. Benim kulağıma geliyor bunlar ama ben susmayı tercih ediyorum. Herkesin ayıbı kendine!.

O insanları gördüğüm zaman selam veriyorlar bana kafamı çeviriyorum. ‘N’aber Onur’ diyor sadece kafa selamı veriyorum o kadar. Anlıyordur herhalde. Çok varmış o tarz insanlar bilseydim ünlü falan olmak istemezdim. Ne kadar pis bir dünya herkes birbirinin kuyusunu kazma peşinde..

Ben kendimi terbiye etmeye çalışan bir adamım. Yok mu içimde, kıskançlıklarım var, insani bir takım şeylerim var ama iyi insan olmaya gayret gösteriyorum, bu devir de bu dünyada bu gerçekten çok zor.Ünlüler dünyası ne kadar pis bir dünyaymış bilseydim girmezdim’ ifadelerini kullandı.”

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı