Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Meriç İzgi Denilen Fenomen Yasak Olduğu Halde 3. Maymuna Eziyet Ediyor! Devlet Bu Kadar Aciz Mi?

GÜNDEM

14 Eylül 2020 Pazartesi 11:20:58

Son Güncelleme: 14/09/2020 11:25:45

Meriç İzgi Denilen Fenomen Yasak Olduğu Halde 3. Maymuna Eziyet Ediyor! Devlet Bu Kadar Aciz Mi?

Sosyal medyada zeka yaşları ile tartışma konusu olan Z kuşağının ünlü ettiği Meriç İzgi denilen şahıs, yasak olmasına rağmen 3. kez maymunu alıp etkileşim için maymunları kullanıyor. İnsanlar Twitter’dan bu devlet bu kadar aciz mi diye tepki gösterdi.

Sosyal medyada zeka yaşları ile tartışma konusu olan Z kuşağının ünlü ettiği Meriç İzgi ve Kaan Özdil denilen şahıs, yasak olmasına rağmen 3. kez maymunu alıp etkileşim için maymunları kullanıyor. İnsanlar Twitter’dan bu devlet bu kadar aciz mi diye tepki gösterdi.

Sosyal medya fenomeni olarak geçen ve ünlülerle yakınlığı bilinen Meriç İzgi ve Kaan Özdil denilen veletler, Z kuşağındaki zekası genel olarak sosyal medyada alay konusu olan tiplerden etkileşim almak için doğal ortamından kopartılan, sahiplenilmek için annelerinin öldürüldüğü yavru maymunları kullanıp aptalca videolar çekiyor.

Çekilen videolarda zavallı yavru maymunun koktuğunu, hayvanlar hakkında bilgi sahibi olmayanlar dahi anlayacak görüntüler mevcut. Meriç İzgi denilen şahıs, takipçilerine ağlayarak bu zeka dolu takipçilerini kandırmayı başarıp, ününe ün, parasına para katmaya devam etmekte.

PEKİ DEVLET BİR ERGEN FENOMEN KARŞISINDA BİLE BU KADAR ACİZ Mİ?

Daha önce yasak olduğu için 2 kez elinden alınan yavru maymun sonrası 3. maymunu alıp, videolar atması sosyal medyada devlet bu kadar aciz mi eleştirilerine neden oldu. İnsanlar Süleyman Soylu’ya seslerini duyurmaya çalıştı.

Kullanıcılar bu tip  fenomenlerin hayvanlar üzerinden paylaşım yapması dahi yasaklanmalı, sayfaları kapatılmalı diyerek tepki gösterdi. Şahsın ilk maymun elinden alındığı görüntüleri dahi çektirip, sosyal medya hesabına atığı bunda bile prim kastığı görüntülere dahi yiyen insanların olması, hayvanseverleri sinirlendirdi.

İşte o görüntüler;

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı