MasterChef’te Heyecan Dorukta! MasterChef Türkiye’de Eleme Potasına Hangi İsim Girdi?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

MasterChef’te Heyecan Dorukta! MasterChef Türkiye’de Eleme Potasına Hangi İsim Girdi?

GÜNDEM

23 Aralık 2020 Çarşamba 14:12:18

MasterChef’te Heyecan Dorukta! MasterChef Türkiye’de Eleme Potasına Hangi İsim Girdi?

TV8 ekranının yarışma programı 2020 MasterChef 22 Aralık’ta sunulan bölümde, son 4 yarışmacının eleme adayı oyununda verdiği mücadeleyle karşımıza geldi. Ömür Akkor şef’in de konuk olarak yer aldığı yarışmada, Barbaros, Serhat ve Özgül tarafından hazırlanan yemekleri tadan Mehmet, Danilo ve Somer şeflerden 3 üründe toplamda en az puan alan isim haftanın 2. eleme adayı olacak. MasterChef en son eleme adayı kim oldu?…

2020 MasterChef son bölüm, Pazar günü yarışmacı Eray’ın elenmesi sonrasında beyaz şef önlüğü giyme hakkı elde eden Serhat, Barbaros, Özgül’ün eleme adayı oyunundaki mücadelesiyle gündeme geldi. Mehmet, Danilo ve Somer şeflerin seçtiği çeşitli ürünleri en iyi yaparak büyük finale kadar ilerlemek isteyen yarışmacılar hazırladıkları ürünleri jüri şeflerin tadımına sundu ve puanlarını aldı.

 

MASTERCHEF ELEME POTASINA KİM GİTTİ?

2020 MasterChef Türkiye’de ekranlara gelen eleme adayı oyununda kıran kıran mücadele devam ediyor. MasterChef 22 Aralık’taki bölümünde Mehmet, Danilo ve Somer şeflerin jüri üyeliğinde eleme adayı oyununa sahne oldu. Ömür Akkor şefin hazırladığı ürünle yarışmaya dahil oldu. Yapılan eleme adayı oyunu sonrası Emir’in siyah ceket giymesiyle, Serhat, Barbaros ve Özgül arasında 2. eleme adayı oyunu oynandı.

3 bölüm ve 3 yemekten oluşan eleme oyununda, Mehmet, Danilo ve Somer şefler tarafından değerlendirilen ürünlerden toplamda en düşük puanı alan isim haftanın 2. eleme adayı olarak belirlendi.

Serhat, Barbaros ve Özgül, arasında hazırlanan 3 yemekten toplamda 73 puan almayı başaran Özgül gecenin birincisi olurken onu 70 puanla Serhat takip etti. Mehmet, Danilo ve Somer şeflerden toplamda 59 puan alan BARBAROS ise en düşük puan alan yarışmacı olarak haftanın 2. eleme adayı oldu.

 

MASTERCHEF YARIŞMACISINDAN KÖTÜ HABER!

MasterChef Türkiye’de final heyecanı sürerken son elenen yarışmacı Eray Aksungur oldu. Son 4 finalist arasına giremeyen Eray Aksungur, şef gömleğini giyemeden yarışmaya veda etti. MasterChef Türkiye’nin şefleri Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’ya sarılarak veda eden yarışmacı Eray Aksungur, aynı gün aldığı haberle  yıkıldı.

Eray Aksungur elendiği gün acı bir haber aldı. Dedesinin vefat haberini alan Aksungur, sosyal medya hesabından şunları paylaştı:

”Arkadaşlar MasterChef mücadelemde bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederim gönül isterdi ki uzunca şeyler yazmak fakat canım annemin babası kıymetli dedemi kaybettiğim haberini bu akşam aldım başımız sağ olsun.”

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı