Manisa'da 4 Yakın Arkadaş Ölü Bulundu! Dehşet Veren Olayın Detayları Tüyleri Ürpertti!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Manisa’da 4 Yakın Arkadaş Ölü Bulundu! Dehşet Veren Olayın Detayları Tüyleri Ürpertti!

GÜNDEM

1 Şubat 2021 Pazartesi 20:34:02

Manisa’da 4 Yakın Arkadaş Ölü Bulundu! Dehşet Veren Olayın Detayları Tüyleri Ürpertti!

Manisa Ahmetli’nin Bintepeler Akçeşme mevkiin de, Serkan Zangal (23), kuzeni Ümit Zangal (20), Muharrem Zengin (22) ve Neşet Dalgın’ın (24)  cansız bedenlerine rastlandı. Olayla ilgili olarak henüz net bir delil bulunmazken detaylı olarak araştırmalar sürdürülüyor.

Manisa da dehşet veren olay yaşandı. Yaşanan olayda aileler üzüntüye boğulurken yaşanan olay kafaları karıştırdı. 4 yakın arkadaşın yol kenarında cesetlerinin bulunması üzerine araştırmalar başlatıldı. Manisa’da çok yakın arkadaş olan 4 genç, yaşları 20 ve 25 arasında olan gençlerin çok yakın arkadaş oldukları belirtildi. Manisa’nın Ahmetli ilçesinde tarla kenarında bulunan otomobil yanında cansız bedenleri bulunan Serkan Zangal (23), kuzeni Ümit Zangal (20), Muharrem Zengin (22) ve Neşet Dalgın’ın (24)  cansız bedenlerine rastlandı. Bir çiftci tarafından bulunan cesetlerin, hafta sonunu askere gidecek olan bir arkadaşlarının, Zengin ailesinin bağ evinde geçiren gençlerden 4’ünün cansız bedenleri bulundu.

3 GENÇ POMPALI TÜFEKLE, 1’İ İSE BOYNU KIRILARAK HAYATINI KAYBETTİ!

Manisa Ahmetli’nin Bintepeler Akçeşme mevkiin de, 4 arkadaşın cansız bedeni bulundu. Yaşanan olayın dün akşam saatlerinde 17.00 de art arda gelen silah sesleri duyuldu. Bunun üzerine jandarmaya haber veren vatandaşların ihbarı üzerine ekipler olayın yaşandığı bölgeye gitti. Olay yerine giden jandarma, park halinde bulunan otomobilin yanında 4 gencin yan yana cansız bedenleri bulunmuştur. Cansız bedenlerin bulunmasının ardından olayla ilgili olarak yapılan incelemede gençlerin liseden çok yakın arkadaş oldukları belirlendi. Muharrem Zengin (22), kuaför Neşet Dalgın (24), elektronik eşya tamircisi Serkan Zangal (23) ve kuzeni Ümit Zangal olduğu belirlenmiştir. Cansız bedenleri bulunan gençlerden Ümit Zangal’ın boynu kırılarak hayatını kaybettiği belirlenirken, diğer 3 gencin ise pompalı tüfekle vurularak öldüğü belirlenmiştir.

Cansız bedenlerin yanında ise tek kırma olarak tabir edilen av tüfeği bulunmuştur. Olay yerine gelen jandarma, tüfeğe el koyarken, 4 gencin cenazeleri de önce Turgutlu Devlet Hastanesi morguna gönderilirken, ardından da otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderilmiştir. İzmir Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsilerin ardından, yapılan ilk tespitler doğru çıktı ve gençlerden Ümit Zangal’ın diğerlerinden farklı olarak boynundaki olan kırık nedeniyle öldüğü kesinleşmiştir.

OLAY YERİNDE Kİ TÜFEK MUHARREM ZENGİN’İN BABASINA AİT!

Daha hayatlarının baharlarında olan 4 gencin, ölüm haberi ailelerini yıkarken, yaşanan olayın üzerine jandarma geniş çaplı olayla ilgili olarak araştırmalar başlattı. Olay yerinde bulunan gençlerin cansız bedeninin bulunduğu yerde av tüfeğinin gençlerden Muharrem Zengin’in zeytin tüccarı babası Suat Zengin’e (47) ait olduğunu  belirlenirken ayrıca ruhsatı bulunmadığı tespit edilmiştir.

GENÇLER ASKERE GİDECEK ARKADAŞLARI İÇİN BİR ARAYA GELMİŞLER!

Manisa Ahmetli İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından, Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı koordinasyonunda, yürütülen soruşturma kapsamına göre 4 yakın arkadaşın, Amasya’ya askere gidecek ortak bir arkadaşları için, bir araya geldikleri, kalabalık bir grup olarak cumartesi günü, Muharrem Zengin’in babasına ait bağ evine gittikleri belirlenmiştir. Konu ile ilgili olarak edinilen bilgiye göre, burada yemek yiyip, sohbet eden gençlerin, ilerleyen saatlerde ailelerini arayarak, bağ evinde kalacaklarını söylemeleri üzerine, ancak 4 arkadaş, pazar akşamı, Ahmetli’nin Bintepeler Akçeşme mevkiinde yol kenarında henüz sebebi belli olmayan şekilde cansız bedenlerine rastlandı.

TRABZONSPORLU ESKİ FUTBOLCU’NUN YİĞENİ!

Cansız bedenleri bulunan gençlerden Muharrem Zengin’in bir dönem Trabzonspor’da da forma giyen ve aslen Manisa Ahmetli’li olan Mehmet Zengin’in yeğeni olduğu öğrenilmiştir. Hayatını kaybeden gençlerden Neşet Dalgın’ın ise kuaför olduğu ve bugün doğum gününü kutlamayı planladığı öğrenilmiştir. Diğer yandan da aracın, Dalgın’a ait olduğu tespit edilmiştir.

DEDE’DEN AÇIKLAMA!

Hayatlarını kaybeden gençlerden, Muharrem Zengin adlı gencin, kendisiyle aynı ismi taşıyan dedesi tarafından yapılan açıklamada, dede Muharrem Zengin, “Durum bize bildirilince hemen olay yerine gittim. Gittiğimde hareketsiz yatıyordu. Bulundukları yer de kalabalıktı. Torunumu en son cumartesi günü gördüm. Hiçbir farklılık yoktu. Hatta gayet neşeliydi” açıklamalarında bulundu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı