Kıvanç Tatlıtuğ Sevenlerine Müjde! Yeni Dizi "Bir Denizaltı Hikayesi" Partneri Belli Oldu!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Kıvanç Tatlıtuğ Sevenlerine Müjde! Yeni Dizi “Bir Denizaltı Hikayesi” Partneri Belli Oldu!

GÜNDEM

12 Ocak 2021 Salı 23:39:04

Kıvanç Tatlıtuğ Sevenlerine Müjde! Yeni Dizi “Bir Denizaltı Hikayesi” Partneri Belli Oldu!

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisindeki partneri kim olacak? Dizi nerede yayınlanacak? Dizi ne zaman gösterime girecek? Dizi’nin konusu ne olacak?

Sevilen oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünü üstlendiği dizinin detayları belli olmaya devam ediyor. “Bir Denizaltı Hikayesi” adı ile sevenleri ile buluşacak olan dizi Netflix’te ekranlara gelecek. Bir süredir merakla beklenen dizi için bir çok sorunun cevabı merak edilmeye araştırılmaya devam ediyor. Yakışıklı oyuncunun dizide ki partneri de günlerdir merak konusuydu. Merak edilen partnerin kim olduğu açıklandı.

“BİR DENİZALTI HİKAYESİ” KIVANÇ TATLITUĞ’UN PARTNERİ KİM?

Ünlü sevilen yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, son olarak Çarpışma dizisinde ekranlara gelmişti. Son olarak rol aldığı çarpışma dizisinde Kadir Adalı rolü ile milyonların beğenisi kazanmıştı. Kıvanç Tatlıtuğ, sevenlerinin hayranlarının karşısına yeni bir dizi ile çıkmaya hazırlanıyor. Bir süredir önce konuşulmaya başlayan ‘Bir Denizaltı Hikayesi’ isimli dizide Kıvanç Tatlıtuğ’a kimin eşlik edeceği günlerdir merak edilip araştırılıyor. ‘Bir Denizaltı Hikayesi’ dizisinde partnerinin kim olacağı merak konusu olmaya devam ederken sonunda merak edilen isim açıklandı. Dizi de Kıvanç Tatlıtuğ’a eşlik edecek isimin Özge Özpirinççi olduğu açıklanmıştır.

DİZİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin paylaşacağı “Bir Deniz Hikayesi” isimli dizi de Netflix’te yayınlanacak. Netflix’te yayınlanacak olan dizi, 30 Ocak’ta çekimlerin başlaması beklenen dizinin başrol kadın oyuncusu Özge Özpirinçci olmaktadır. Özge Özpirinçci en son geçtiğimiz Şubat ayında ekrana veda eden Kadın dizisinin başrolünde yer almıştı. Özge Özpirinçci Kadın dizisinde oynadığı performansıyla da büyük dikkat çekmiş beğeni toplamıştı.

Özge Özpirinçci, uzun süredir Bodrum’da yaşıyor. Ara sıra İstanbul’a gidip gelirken ve magazincilerle karşılaştığında da yeni bir projesi olup olmadığı sorulmaktaydı. Fakat Özge Özpirinçci’den beklenen açıklama gelmemişti. Özge sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarında, herhangi bir projesinin de olmadığı görülmekteydi. Bodrum’da sevgilisi Burak Yamantürk ile güzel giden havaların da keyfini çıkardığı paylaşımları ile ilgi çekiyordu.

“Bir Deniz Hikayesi” isimli dizi de Tolga Karaçelik ile Umut Aral’ın yöneteceği OGM Medya imzalı dizide Kıvanç Tatlıtuğ’un partneri Özge Özpirinçci dizide Defne rolüne hayat vereceği açıklanmıştır.

30 Ocak’ta çekimleri başlayacak olan dizi de Yazar kadrosunu Jason George önderliğinde Atasay Koç, Cansu Çoban ve Sami Berat Marçalı oluşturduğu OGM Pictures yapımcılığında ekranlara gelecek. Denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan dizie, özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman’ın hikayesi konu olarak yayınlanacaktır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı