Kemal Kılıçdaroğlu Berat Albayrak'ın İstifası İçin Ne Dedi? Açıklama!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Kemal Kılıçdaroğlu Berat Albayrak’ın İstifası İçin Ne Dedi? Açıklama!

GÜNDEM

8 Kasım 2020 Pazar 22:24:58

Kemal Kılıçdaroğlu Berat Albayrak’ın İstifası İçin Ne Dedi? Açıklama!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın istifası için ne dedi? İşte ilk açıklamalar!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın istifası için ne dedi? İşte ilk açıklamalar!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak sosyal medya hesabından bir yazı paylaşarak istifa ettiğini açıkladı. İstifa paylaşımı sonrası Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın Twitter hesabı son aylardaki tüm tweetlerini sildi.

CHP’den erken seçim açıklamaları geldi!

İŞTE BERAT ALBAYRAK’IN SOSYAL MEDYADAKİ İSTİFASINA DAİR AÇIKLAMALAR

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın istifası sonrası ‘erken seçim’ çağrısı yaparken, “Bu panayırdan sıkıldık. Bir an önce erken seçim!” dedi.
AKP’li Mustafa Elitaş, Berat Albayrak’a destek açıklamasında bulunurken, Bülend Tüfekçi ve Mehmet Ağar’ın oğlu Tolga Ağar destek açıklamalarını sildi.
Bakan Yardımcıları, görevinden istifa eden Berat Albayrak’a destek açıklaması yapmaya başladı.
RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, “Bizim davamız kardeşlik davasıdır. Ülkemizi muasır medeniyetlerin üzerine çıkarmak için ailesinden fedakarlık ederek gece gündüz demeden ter döken Berat Albayrak kutlu davamızın vazgeçilmezidir” diye yazdı. Şahin bir süre sonra bu tweetini sildi.
Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, Berat Albayrak’a “Biz sizi çok seviyor, size inanıyor ve güveniyoruz Sn. Bakanım” yazdı. Kısa süre sonra ise “Yolumuz Erdoğan’ın yolu” dedi.
AKP’ye yakın yazarlardan Cem Küçük: “Berat Beyi sevenler için başkasının ne dediğinin önemi olmamalı ve Berat Beye o bu, kim ne der düşünmeden destek vermeli.”
AKP Grup Başkanvekili Mehmet Muş: “Cumhurbaşkanımızın da tensipleriyle görevinin başında devam etmesini temenni ediyoruz.”

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı