Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Kayseri 13 Şubat 2020 Perşembe günü Okullar tatil mi? Kayseri Valiliği açıklama yaptı mı?

GÜNDEM

12 Şubat 2020 Çarşamba 21:49:24

Kayseri 13 Şubat 2020 Perşembe günü Okullar tatil mi? Kayseri Valiliği açıklama yaptı mı?

Kar yağışı Kayseri’de etkili olmaya devam ediyor! Kayseri’de 13 Şubat 2020 Perşembe okullar tatil edildi mi? Kayseri’de yaşayan veliler ve binlerce öğrenci 13 Şubat okullar tatil edildi açıklamasının gelmesini bekliyor. Peki 13 Şubat Perşembe Kayseri’de okullar tatil edildi mi? Kayseri Valiliği’nden 13 Şubat Perşembe Okullar tatil açıklaması geldi mi?

Kar yağışı Kayseri’de etkili olmaya devam ediyor! Kayseri’de 13 Şubat 2020 Perşembe okullar tatil edildi mi? Kayseri’de yaşayan veliler ve binlerce öğrenci 13 Şubat okullar tatil edildi açıklamasının gelmesini bekliyor. Peki 13 Şubat Perşembe Kayseri’de okullar tatil edildi mi? Kayseri Valiliği’nden 13 Şubat Perşembe Okullar tatil açıklaması geldi mi? Yoğun kar yağışının ardından Kayseri iline Meteoroloji uyarıları peş peşe geliyor. Peki Okullar tatil mi? Sizler için araştırdık…

Türkiye Genelinde yoğun kar yağışı il ve ilçelerde etkisini sürdürüyor! Balkanlardan gelecek soğuk hava dalgası ve yoğun kar yağışının ardından Kayseri için de uyarılar peş peşe geliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün Kayseri ili ve tüm ilçeleri için yoğun kar yağışının ardından binlerce öğrenci, 13 Şubat Perşembe günü Okullar tatil edildi mi? Sorusunun yanıtını araştırmaya başladı.

Bu hafta içinde başta İstanbul Ankara, Kocaeli, Konya ve Edirne olmak üzere Türkiye’nin pek çok ilinde kar yağışının etkili olması bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden Kayseri için de 13 Şubat 2020 Perşembe’den itibaren hafta boyunca yoğun kar yağışı uyarısı geliyor!

13 Şubat PAZARTESİ KAYSERİ’DE OKULLAR TATİL Mİ?

Kayseri il ve ilçe genelinde yoğun kar yağışı etkisini sürdürüyor. Kayseri’de 13 Şubat 2020 Perşembe günü okullar tatil mi? Kayseri Valiliği’nden şuan için tatil açıklaması gelmedi!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı