Kaan Yıldırım İle Bir Dargın Bir Barışık Hadise Doğal Halini Paylaştı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Kaan Yıldırım İle Bir Dargın Bir Barışık Hadise Doğal Halini Paylaştı

GÜNDEM

8 Ocak 2021 Cuma 13:43:49

Son Güncelleme: 08/01/2021 13:45:41

Kaan Yıldırım İle Bir Dargın Bir Barışık Hadise Doğal Halini Paylaştı

Bir süredir oyuncu Kaan Yıldırım’la yaşadığı ilişkisiyle gündemde olan şarkıcı Hadise Açıkgöz, yılın son günleri ayrılıkla sarsılmıştı. Şu sıralar aşk hayatında olumsuzluklar yaşanan Hadise’nin iş hayatında ise yeni gelişmeler yaşanıyor. Hadise sosyal medya hesabından yeni şarkısını dinlerken çekmiş olduğu makyajsız halini paylaştı.

Geçtiğimiz yıla oyuncu Kaan Yıldırım ile yaşadığı aşkla damga vuran Hadise yılın son günleri ayrılıkla sarsılmıştı. Yılın aşkı olarak görülen ve evliliğe doğru hızla ilerleyen Hadise ile Kaan Yıldırım’ın birlikteliğinin sürpriz bir şekilde sonlanması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

 

TEKRAR MI BARIŞTILAR?

Hadise, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel. Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu… Ama bazen aşk olsa da olmuyor. Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalanırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim. Hep söylerim bizi aşk ve sevgi kurtaracak, aşk hep olsun. Kendinize iyi bakın.” demişti.

2021’in ilk günlerinde ise Hadise’den bir paylaşım geldi. Hadise’nin paylaşımlarının Kaan Yıldırım’ın evinin bahçesinde olduğu ve ilişkisine bir şans daha verdiği iddia edildi. Hadise ve Kaan Yıldırım’ın yeniden barıştığı iddia edildi.

 

YILBAŞI ŞIKLIĞI DUDAK UÇUKLATTI

‘O Ses Türkiye’ yılbaşı özel bölümündeki kıyafet seçimiyle de çok konuşulan Hadise’nin şıklığı göz kamaştırmıştı. Geçtiğimiz yıl kırmızı bir kıyafet tercih eden Hadise, O Ses Türkiye Yılbaşı 2021 için siyah sade bir elbise tercih etmişti.

Hadise yeni yıl kostümü ve takıları için ise servet harcamıştı. Ünlü şarkıcının giydiği siyah dantelli elbise 43 bin TL civarındayken; bileklikleri yaklaşık 334 bin TL, küpesi yaklaşık 120 bin TL, yüzüğü ise yine yaklaşık 95 bin TL idi.

BU KEZ DOĞALLIKTAN YANA

O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel bölümünde görünen ünlü şarkıcı Hadise, yeni şarkı hazırlıklarına başladı. Ersay Üner’den aldığı yeni şarkıyı dinlerken video paylaşan Kaan Yıldırım ile bir dargın bir barışık olan Hadise makyajsız halini paylaştı. Ünlü şarkıcının bir hayli keyifli olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı