Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Johnny Depp İçin Rekor İmza Toplandı! Disney Ne Karar Verecek?

GÜNDEM

20 Şubat 2020 Perşembe 15:09:10

Johnny Depp İçin Rekor İmza Toplandı! Disney Ne Karar Verecek?

Johnny Depp’in Karayip Korsanları’na dönmesi için başlatılan kampanya 150 bin imzayı aştı. Kaptan Jack Sparrow rolünün kimseye verilmesini istemeyen hayranlar, ünlü oyuncunun Pirates of the Caribbean serisine dönmesi için kısa zamanda rekor imza topladı. Amber Heard’ün yalanlarının ortaya çıkmasının ardından, Deep hayranları Disney’i oyuncuyu geri çağırması için zorluyor. Johnyy Deep ne karar verdi?

Johnny Depp’in Karayip Korsanları’na dönmesi için başlatılan kampanya 150 bin imzayı aştı. Kaptan Jack Sparrow rolünün kimseye verilmesini istemeyen hayranlar, ünlü oyuncunun Pirates of the Caribbean serisine dönmesi için kısa zamanda rekor imza topladı. Amber Heard’ün yalanlarının ortaya çıkmasının ardından, Deep hayranları Disney’i oyuncuyu geri çağırması için zorluyor. Johnny Deep ne karar verdi?

Johnny Depp, 2003’teki ilk Karayip Korsanları filmi Siyah İnci’de yer almış ve Kaptan Jack Sparrow’u karakterine hayat vermişti. Depp, Karayip Korsanları’nda 5 kez Jack Sparrow rolüyle beyazperdede boy göstermişti.

ABD’li aktör Johnny Depp, kült seri Karayip Korsanları’nın yeni projesinden eski eşi Amber Heard’ın kendisine yönelik attığı iftiralar nedeniyle ayrılmıştı. Amber Heard, Johnny Depp’in kendisine şiddet uyguladığını sahte belgelerle iddia etmişti. Hear, moraran yüzünü ve Deep’in küfürlü konuşmalarını servis etmişti.

Ancak neredeyse 1 yıl sonra gerçekler açığa çıktı. Ortaya çıkan ses kayıtlarında Amber Heard’ün ünlü aktöre iftira attığı ve tehdit ettiği kanıtlandı. Tüm bu olayların ardından sosyal medyada Deep’e destek tagleri açılmış ve Amber Heard’ın Aquaman’in devam filminden çıkarılması talep edilmişti. Deep hayranları, Heard’ün filmden atılması için imza kampanyasına başlamış ve kampanya 340 bin imzayı geçmişti.

Tüm bu olayların ardından sıra Disney’e geldi. Deep hayranları Disney’in Depp’i yeniden Jack Sparrow olarak işe almasını talep eden kampanya başlattı. Filmin hayranları 151 bin imzaya ulaştı. Kampanyaya imza atanlar: “Hiçbir kurban, istismarcı muamelesi görmeyi hak etmez. Disney kurbanların karşısında değil, yanında yer alarak dik bir duruş sergilemeli.” yorumlarında bulundu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla GÜNDEM

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı