İstanbul'da Sular Kesiliyor! 30 Saat Boyunca Sular Kesilecek! İşte O İller ve İlçeler...
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

İstanbul’da Sular Kesiliyor! 30 Saat Boyunca Sular Kesilecek! İşte O İller ve İlçeler…

GÜNDEM

4 Ocak 2021 Pazartesi 23:35:07

İstanbul’da Sular Kesiliyor! 30 Saat Boyunca Sular Kesilecek! İşte O İller ve İlçeler…

İstanbul da su kesintisi ne zaman olacak? Hangi iller de su kesintisi olacak? Ne zaman başlayacak? Ne zaman sona erecek?

Yapılan son dakika açıklamasına göre su kesintisi olacağı duyurusu yapıldı. Yapılan duyuru kapsamında 30 saat boyunca su kesintisi olacağı belirtildi. Yapılan duyuruya göre İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin (İSKİ)  tarafından açıklanmıştır. Duyuruda Şahintepe-Esenyurt ana isale hattında yapacak olan çalışma sebebiyle Esenyurt, Başakşehir, Avcılar, Büyükçekmece ve Arnavutköy burada belirtilen ilçelerin bazı bazı mahallelerine 30 saat süreyle su verilemeyeceği açıklandı.

İSKİ tarafından yapılan açıklamaya göre 30 saat boyunca belirli mahallelerde Şahintepe-Esenyurt ana isale hattındaki deplase bağlantı çalışmaları sebebiyle su verilemeyeceği duyurusu yapıldı. Su kesintisi ne zaman olacak ve saat kaçta başlayacak? Ne kadar sürecek?

SU KESİNTİSİ YAPILACAK? HANGİ İLÇELER DE KESİLECEK?

İSKİ’den yapılan açıklamaya göre; “Şahintepe-Esenyurt ana isale hattında zorunlu olarak deplase bağlantı çalışmaları yapılacaktır.”

ESENYURT’TA SU KESİNTİSİ

Yapılan açıklamada su kesintisinin olacağı ilçelerden biri Esenyurt’tur. Esenyurt’ ta su kesintisi olacak mahalleler; Saadetdere, Turgut Özal, Namık Kemal, Zafer, Akevler, Üçevler, Fatih, Talatpaşa, İnönü, İncirtepe, Yunus Emre Akşemsettin, Süleymaniye, Sultaniye, Yenikent, Balıkyolu, Ardıçlı, Esenkent, Aşık Veysel, Koza, Orhangazi, S. Eyyubi, Örnek, Çınar, Bağlarçeşme, Pınar, Mehter Çeşme, Mehmet Akif Ersoy ve Güzelyurt mahalleleri’nde 30 saat boyunca su kesintisi yapılacaktır.

BAŞAKŞEHİR SU KESİNTİSİ

Su kesintisi yapılacak ilçelerden biri de Başakşehir’dir. Su kesintisinin olacağı mahallerler; Bahçeşehir 1. ve 2. kısım da olacaktır.

AVCILAR SU KESİNTİSİ

Su kesintisi yapılacak ilçelerden biri de Avcılardır. Yeşilkent mahallesi’nde su kesintisi olacaktır.

BÜYÜKÇEKMECE SU KESİNTİSİ

Su kesintisi yapılacak ilçelerden biri de Büyükçekmece’dir. Karaağaç mahallesi’nde su kesintisi olacaktır.

ARNAVUTKÖY SU KESİNTİSİ

Su kesintisi yapılacak ilçelerden biri de Arnavutköy’dür. Hadımköy, Deliklikaya, Ömerli, Yassıören, Yeşilbayır, mahallelerinde su kesintisi yapılacaktır.

ÇATALCA SU KESİNTİSİ

Su kesintisi yapılacak ilçelerden biri de Çatalca’dır. Bahsayiş mahallelerinde su kesintisi yapılacaktır.

Yapılan açıklamaya göre, 05 Ocak 2021 Salı günü itibari ile 21.00’den 07 Ocak 2021 Perşembe günü 03.00 saatleri arasında 30 saat süreyle su verilemeyecektir açıklaması yapılmıştır.

Ayrıca yapılan açıklamaya göre, “Sabır ve anlayışınız için teşekkür eder, bilgilerinize sunarız.”

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı