İstanbul'da Dehşet Veren Olay! 4 Kişi 2 Kadını Zorla Otomobile Bindirip Ormanda Zorla Tecavüz Ettiler!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

İstanbul’da Dehşet Veren Olay! 4 Kişi 2 Kadını Zorla Otomobile Bindirip Ormanda Zorla Tecavüz Ettiler!

GÜNDEM

16 Şubat 2021 Salı 20:12:19

İstanbul’da Dehşet Veren Olay! 4 Kişi 2 Kadını Zorla Otomobile Bindirip Ormanda Zorla Tecavüz Ettiler!

İstanbul Sarıyer’de 4 arkadaş tarafından 2 kadına zorla otomobile bindirdiler ve ardından zorla ormana götürdüler. Burada yaşanan iğrenç olaylar ortaya çıktı! Yaşanan olayın ardından neler yaşandı? İşte dehşet veren olaya dair detaylar…

Korkunç dehşet veren olaylar, cinayetler, tecavüzler yaşanmaya devam ediyor. Bir olayda İstanbul’un orta yerinde yaşandı. İstanbul Sarıyer’de 4 arkadaş 2 kadını zorla otomobile bindirdi. Zorla otomobile bindirdikleri 2 kadını ormanlık yere giderek cinsel saldırıda bulundular. Yaşanan iğrenç olayın ardından tüm detaylar ortaya çıkmaya başladı. 4 arkadaş yaptıkları iğrençliğin üzerine birde cinsel saldırı sırasında videolarını da çektiler.

BIÇAKLA SALDIRDILAR!

İstanbul Sarıyer’de yaşanan olay da A.G, B.T, O.T. ve Z.N. isimli 4 şahıs tarafından, N.M. ve R.A. isimli 2 genç kadını zorla arabaya bindirerek ormanlık bir alana götürdüler. 4 şahıs arabaya zorla bindirdikleri genç kadınları, tenha ormanlık bir yere götürerek, zorla arabadan indirdiler. Genç kadınları ormanın iç kısımlarına doğru götüren 4 şüpheli şahıs, genç kadınları taciz etmeye başlamışlar. Şüpheli şahıslardan, 23 yaşındaki O.T. isimli genç, cebinden bıçak çıkararak genç kadınları tehdit etmişlerdir. Bunun üzerine N.M. isimli genç kadına cinsel saldırıda bulunmuştur.

CİNSEL SALDIRIDA BULUNDULAR!

Şüpheli O.T. isimli şahıs cebinden bıçak çıkararak korku dolu anlar yaşatmıştır. Korku dolu anlar yaşayan N.M. isimli genç kadın, zorla cinsel saldırıya maruz kalmıştır. Mağdur edilen N.M.’nin arkadaşı olan R.A. isimli genç kadınsa diğer şüpheliler tarafından kontrol edildiği için arkadaşına yardım edemeyerek kötü anlar yaşamışlardır. Genç kadınlar bıçakla tehdit edildikleri için kendilerini savunamamışlardır. Bu iğrençliğe maruz bırakılmışlardır. 2 Genç kadın, 4 şüpheli şahsın cinsel saldırısına uğramışlardır.

HEM İĞRENÇLİĞİ YAŞATIP HEMDE VİDEO ÇEKTİLER!

Yaşanılan iğrenç olay esnasında, şüpheli isimlerden 24 yaşındaki Z.N. isimli şahıs, elindeki cep telefonuyla yaşattıkları korkunç anları kayıt altına almaya video çekmeye başlamıştır. Z.N isimli şüpheli şahıs, bu anları cep telefonuyla videoya çekerken, şüpheli şahıs ve arkadaşları 2 genç kadına korku dolu anlar yaşatarak cinsel saldırıda bulunmuşlardır. Yaşanılan bu olayın ardından 2 genç kadının şikayetçi olması üzerine 4 şüpheli şahıs hakkında soruşturma başlatılmıştır.

NİTELİKLİ CİNSEL SALDIRI, ÖZEL HAYATIN GİZLİLİĞİ İHLAL SUÇU İLE 22 YIL HAPİS!

Yaşanılan iğrenç olayın ardından şikayette bulunan 2 genç kadının ifadeleri üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, 4 şüpheli şahıs hakkında ‘Nitelikli cinsel saldırı’ ve ‘Özel hayatın gizliliğini ihlal’ suçlarından 22 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlenmiştir. Olayla ilgili olarak önümüzdeki günlerde İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi’nde 4 şüpheli şahsın yargılanmasına başlanacaktır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı