İsmail Küçükkaya'nın Eski Eşi Eda Demirci Kim? Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor? İsmail Küçükkaya Eşini Dövdü İddiası Gerçek Mi?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

İsmail Küçükkaya’nın Eski Eşi Eda Demirci Kim? Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor? İsmail Küçükkaya Eşini Dövdü İddiası Gerçek Mi?

GÜNDEM

15 Haziran 2020 Pazartesi 10:59:53

İsmail Küçükkaya’nın Eski Eşi Eda Demirci Kim? Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor? İsmail Küçükkaya Eşini Dövdü İddiası Gerçek Mi?

Fox Tv suncusu İsmail Küçükkaya eşini dövdü iddiası yine gündeme geldi. Peki İsmail Küçükkaya gerçekten eşi Eda Demirci’yi dövdü mü yoksa iftira mı? İsmail Küçükkaya’nın eski eşi Eda Demirci kimdir? Eda Demirci kaç yaşında? Eda Demirci ne iş yapıyor? Kim doğru söylüyor?

Fox Tv suncusu İsmail Küçükkaya eşini dövdü iddiası yine gündeme geldi. Peki İsmail Küçükkaya gerçekten eşi Eda Demirci’yi dövdü mü yoksa iftira mı? İsmail Küçükkaya’nın eski eşi Eda Demirci kimdir? Eda Demirci kaç yaşında? Eda Demirci ne iş yapıyor? Kim doğru söylüyor?

İsmail Küçükkaya’nın eşi Eda Demirci, YouTube üzerinden Ali Eyüboğlu ve İlkay Buharalı’nın sunduğu Magazin Noteri isimli programına katıldı ve İsmail Küçükkaya ile evlilikleri boyunca üç kez şiddet uyguladığı söyledi. Yaşadığı üzüntüler nedeniyle göğüs kanseri olduğunu söyleyen Küçükkaya’nın eski eşi “Her ayın iki gününü hastanede geçiriyorum. Çocuğumun olma ihtimali çok düştü. Bu adam benim sağlığımı, hayallerimi ve doğmamış çocuğumu çaldı” iddialarında bulundu.

İsmail Küçükaya’nın eski eşi Eda Demirci’nin iddiaları kimilerine inandırıcı gelmezken, kimileride Demirci’nin yanında oldu.

Eda Demirci kimdir?

Öğretmen olan Eda Demirci adını İsmail Küçükkaya ile boşandıktan sonra yaptığı iddialarla duyurdu. İsmail Küçükkaya, Eda Demirci’nin ikinci evliliği.

İsmail küçükkaya’nın eski eşi Eda Demirci yeniden bir magazin programına çıkarak şu açıklamaları yaptı;

İsmail benim hayatımı kararttı. Geldi hayatımın ortasına bombayı patlattı gitti. Bana Eda Subaşı dediler, paracı, iftiracı kadın dediler. Oysa ben duygu insanıyım.

Kadınlar Günü’nde kadınlara methiyeler düzen İsmail, bana üç kez şiddet uyguladı. 4 Mart’ta, 24 Mart’ta, Nisan’da. “Şu konumum olmasa ağzını burnunu kırardım” dedi. Bana “Çok stresli bir şey yapıyorum. Bu stres insanı böyle yapar” diyordu.

Bir gün “Sadakat ya siyahtır ya beyazdır, gri olmaz” diye bir şey paylaşmıştım. Çıldırıp annemi aramış, tehdit etmiş, “Eda’yı 40 yıl yürüyemez hale getiririm” demiş.

Bana “Sana mı inanacaklar, bana mı, sen kimsin?” dedi.

Daha önce liseden çocukluk aşkımla evlendim. Bazı kötü alışkanlıkları vardı ayrıldık. İkinci kez birinden ayrılınca ‘Bu kadında bir şey mi var?’ diyecekler diye düşündüm. Ben çok düşünerek evlendim. Öyle hevesli değildim.

Ona hep en çok istediğim şeyin güven olduğunu, yalandan nefret ettiğimi söyledim.

Belli bir yaştan sonra aşk evliliği olmuyor, sevgi ve saygı olmalı. Aşk geçici. Ben İsmail’e hiç “Sana çok aşık oldum” demedim, “Seni çok sevdim” dedim. O ise ilk görüşte aşık olduğunu söylemişti bana.

Avukat olarak Fatma Kezban Hatemi’yi tuttu. “Korkmuyorum senden senin arkanda halk varsa benim arkamda Allah var” dedim. Kimse İsmail’in karşısına çıkmak istemiyor, korkuyor. Şahit bulamadım.

Türkiye Kadın Dernekleri Federasyon Başkanı Canan Güllü’yü aradım “Takipçisi olacağım” dedi ama İsmail’in programına çıktı. Güçlünün yanında oldu.

Bir kadın sadece bıçakla, silahla öldürülmüyor; psikolojik şiddetle de ruhunu tamamen sömürüp hasta edebiliyorsunuz. Benim yüzümde, oramda buramda izler bırakır mı? O zaman kendi hayatını bitirirdi, akıllı bir insan İsmail.

Dışarı çıktığında başka kadınlarla mesajlaşıyordu. Yataktan fotoğraf yolluyorlardı birbirlerine.

“Benim bir erkekle fotoğrafım var mı, bunlar ne?” dediğimde “Öldürürüm seni” diyordu.

Araçta gelirken bir kadınla yazışmalarını gördüm. Instagram’da o kadının fotoğraflarını beğeniyordu. Sesim yükselince bana yumruk attı. Morarmasın diye kola şişesi tutuyordum. Bırakın karakola gitmeyi, resepsiyondan buz bile isteyemiyordum kimse duymasın diye.

Bir gün Story’de bir video çekip paylaşmıştım. Eve döndüğünde “İnsanlara oranı buranı gösterdin, sen o…” dedi bana.

Bana “Sen beni aldatabilir misin; sen bir öğretmensin, ben İsmail Küçükkaya’yım” diyerek küçümsüyordu.

Bir gün “Avukatlar gelsin” dedim. 1 hafta oyaladı beni. Gözleri dolu dolu ağlayarak, “Bana bir şans daha ver, iki ay ver” dedi. Kendisine “Neden iki ay, sezonu mu bitireceksin?” dedim.

İsmail hep “Bunun amacı para” diyor ya. Davada 1 milyon 200 bin TL tazminat istemiştim, bunun için de “50 bin dolar şuraya, 50 bin dolar buraya bağışlansın” demiştim ancak artık dayanamadım sadece altınlarımı aldım, boşandık.

Sıla şiddet gördüğünde Kemal Kılıçdaroğlu onu aradı ama beni aramadı.

Evliliğimizin dokuzuncu ayında iç kanama geçirdim ama benimle hiç ilgilenmedi. Konserlere gitti. Sürekli hesap kitap peşindeydi. “Amerikalılar gibiyim, 10 adım sonramı planlarım” derdi.

Yaşadığım şeyler yüzünden göğüs kanseri oldum. Çocuğum olma olasılığım çok düştü. Her ayın iki gününü hastanede geçireceğim, beş yıl çocuk yapamayacağım.

İsmail, Ahmet Hakan’ı da aramış, “İlk eşine de yapmış, bunun derdi para” demiş. İlk eşime bile ulaşmış, o da “Eda öyle biri değil, yapmaz, beni bir daha aramayın” demiş.

İsmail, Atatürkçülük maskesi arkasına saklandı. Ben de Atatürkçü bir öğretmenim, peki Atatürkçüler beni neden savunmadı? Her şey yalanmış.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı