Hercai Final yapıyor! Akın Akınözü yönetmeni tekme tokat dövdü! ATV Hercai yayından kaldırma kararı aldı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Hercai Final yapıyor! Akın Akınözü yönetmeni tekme tokat dövdü! ATV Hercai yayından kaldırma kararı aldı

GÜNDEM

16 Kasım 2020 Pazartesi 19:25:30

Hercai Final yapıyor! Akın Akınözü yönetmeni tekme tokat dövdü! ATV Hercai yayından kaldırma kararı aldı

ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisi final kararı aldı. Yayınlandığı cuma akşamları uzun bir süre devam etmesi beklenen Hercai dizisinde bomba bir gelişme yaşandı. Olayı bitsin diyen Ebru Şahin değil Bitmemesi için direnen oyunculardan Akın Akınözü çıkarttı. Akın Akınözü yönetmeni tekme tokat dövdü!

ATV ekranlarında yayınlanan Hercai final kararı aldı. ATV’nin sevilen dizileri arasında yer alan Hercai ve Maria ile Mustafa dizisinden biri Maraşlı ve Akıncı dizileri nedeniyle yayından kaldırılacaktı. Salı akşamları Eşkiya Dünyaya Hükümar Olmaz, çarşamba günleri Kuruluş Osman ve perşembe günleri Bir Zamanlar Çukurova ile cumartesi günü Kim Milyoner Olmak İster’le 4 günü dolu olan ve cuma Hercai ve pazar Maria ile Mustafa dizileriyle 6 günü dolan ATV 2 yeni dizi duyurmuştu. Akıncı dizisi için pazartesi boş olurken Maraşlı’nın yapımcıları diziyi cumaya koyma kararı almıştı. Ancak Maria ile Mustafa mı Hercai dizisi mi yayından kaldırılacak sorusu yanıt bulurken Akın Akınözü beklenmedik bir hamle yaptı.

Hercai’den kötü haber!

ATV’nin sevilen dizisinin başrolü Akın Akınözü, dizinin yardımcı yönetmeni tekme tokat dövdüğü ve tehditler savurduğu iddia ediliyor. Akın Akınözü’nün karavandan çıkmamasıyla set 30 dakika gecikince yönetmen yardımcısı isyan etti. Bu isyanın üzerine Akın Akınözü kendini tutamadığı ve bir kaç set çalışanıyla yardımcı yönetmeni dövdüğü iddia edildi.

ATV’nin hemen bitirin talimatı!

Bu olay sonrası konu ATV’nin masasına geldi. ATV, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yapımcısının dizisi Maraşlı’yı pazar gününe koymak istememesi masada Hercai’nin final yapmasının kesin gözüyle bakıldığı biliniyor. Bu olay sonrası Hercai Aralık sonunda bulacak final 3 hafta erkene çekildiği ve 3 bölüm sonra dizinin biteceği iddia ediliyor.

Ebru Şahin bitsin istiyordu!

Akın Akınözü devam etmesini istediği Hercai’yi kendi elleriyle bitirdiği ancak dizinin diğer başrolü Ebru Şahin de artık yeter dediği ve Hercai’nin biran öncesi bitmesini istediği öğrenildi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı