Esra Erol Çocuğunun Komşusundan Olduğunu Öğrenen Ferdi Karakuş'un Facebook Hesabında Şok!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Esra Erol Çocuğunun Komşusundan Olduğunu Öğrenen Ferdi Karakuş’un Facebook Hesabında Şok!

GÜNDEM

28 Eylül 2020 Pazartesi 17:09:20

Esra Erol Çocuğunun Komşusundan Olduğunu Öğrenen Ferdi Karakuş’un Facebook Hesabında Şok!

ATV’de ekranlara gelen Esra Erol’un programında rezil bir olay yaşanmıştı. Esra Karakuş adlı kadın çocuğunun babasının kocası Ferdi Karakuş değil de komşuları Cengiz Koraltan olduğunu öğrenince sevinçten havalara uçmuştu. Olay sonrası Cengiz Koraltan’ın sosyal medya hesaplarındaki iğrenç paylaşımlar da ortaya çıktı. Şimdi de Ferdi Karakuş’un Facebook hesabındaki paylaşımlar ortaya çıktı. İşte ağlatan detaylar…

Esra Erol’un programında Esra Karakuş adlı kadının çocuğunun babasının kocası Ferdi Karakuş değil de komşuları Cengiz Koraltan olduğunu öğrenince sevinç çığlıkları atmasının görüntüleri pes dedirtmişti. Olay sonrası 3 ismin bebeğin doğumunda yer aldığı birlikte çekilmiş fotoğrafı Twitter’a düşmüş ve gündem olmuştu.

Ayrıca  Cengiz Koraltan adlı şahsın da Twitter hesapları olduğu öne sürülen hesap ortaya çıkmış ve o hesaptan “kadın arıyorum” adlı paylaşımlar ortaya çıkmıştı. Şimdi ise aldatıldığını öğrenen Ferdi Karakuş’un sosyal medya hesabı deşifre oldu.

Ferdi Karakuş’aait olduğu söylenen hesaptan Karakuş, oğlu sandığı çocukla ilgili yıllarca “hayatımın tek anlanmı” yazdığı paylaşımlar ortaya çıktı.

İşte o paylaşımlar;

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı